reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja np przed okresem mam szyjkę twardą
To wszystko zależy od kobiety. Co do zasady szyjka powinna być twarda, ale nie za bardzo, żeby umożliwić przepływ krwi, a z drugiej strony na jakieś dwa dni przed @ lekko się otwiera. Po zapłodnieniu podobno unosi się, jest miękka, ale szczelnie zamknięta. Z tym, że u niektórych kobiet szyjka może zmienić się dopiero po terminie @, a wcześniej jest normalnie taka jak na @. Dodatkowo różnie to też wygląda przy tyłozgięciu. Lekarze mówią, że przy tyłozgięciu szyjka może mi się podnosić przed @ zamiast opadać, a ja nigdy czegoś takiego nie zauważyłam. Zawsze unosi się i rozpulchnia na dni płodne, że jej prawie sięgnąć nie mogę, a później twardnieje i stopniowo się opuszcza - to już wtedy wiem, że po dniach płodnych. Przed okresem jest baaaardzo nisko.
 
Masz jakiś link żeby podesłać?
Linka juz nie mam, ale tych testow jest masa na allegro. Ja kupilam zestaw 50 testow owulacyjnych i gratis bylo 5 testow ciazowych. W zalaczniku zdjecie.
 

Załączniki

  • IMG_20200103_083738.jpg
    IMG_20200103_083738.jpg
    2,8 MB · Wyświetleń: 104
Cześćdziewczyny. Czy zdążyła wam się kiedyś taka sytuacja, że widać było drugą kreskę, ale nie w tym miejscu? U mnie dzisiaj dopiero 28 dc, okres planowo na 08.01. Owulacja ok 20dc.
 
Cześćdziewczyny. Czy zdążyła wam się kiedyś taka sytuacja, że widać było drugą kreskę, ale nie w tym miejscu? U mnie dzisiaj dopiero 28 dc, okres planowo na 08.01. Owulacja ok 20dc.
Jeśli druga kreska jest nie w tym miejscu, to znaczy że test jest wadliwy i trzeba go powtórzyć. Tak jest na każdej ulotce napisane.
 
Cześćdziewczyny. Czy zdążyła wam się kiedyś taka sytuacja, że widać było drugą kreskę, ale nie w tym miejscu? U mnie dzisiaj dopiero 28 dc, okres planowo na
 

Załączniki

  • 20200103_084634.jpg
    20200103_084634.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 168
  • 20200103_084634.jpg
    20200103_084634.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 174
reklama
Witajcie,
Pewnie mnie nie kojarzycie bo praktycznie nic nie pisze, ale to dlatego ze ja w temacie staran jestes sto lat za wami :) wy sprawdzacie temperature, robicie testy, badania hormonow- ja nic...
chcialam sie tylko wygadac- 23 dc, piersi bola niemilosiernie, w sumie to przewaznie boja przed @ ale teraz mam wrazenie ze bardziej, chyba ze sobie wkrecam... jak mam przetrwac dni do testowania???? Pomoooocyyyy :D
 
Do góry