reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Witam was wszystkie😊od jakiegoś maja czytam was nagminnie ale jakoś nie miałam odwagi napisać.Chciałam się przywitać. Mam dwie cudne córki jedna 3 lata za miesiąc druga w maju rok skończyła. Mam 29 lat i zaczęliśmy starania teraz drugi cykl. @ ma przyjść w czwartek ale od półtora tyg podbrzusze mnie strasznie boli. Nie nakręcam się bo w tamtym miesiącu miałam tak samo i mi się spóźniła dzień.Kto jeszcze testuje ze mną? Pozdrawiam
 
Jak wrażenia po hsg, mnie chyba też czeka to badanie niebawem. Robilas je prywatnie czy na nfz? Jakos sie boje tego badania 😵
Prywatnie i cieszę się z tej decyzji ;) też się stresowałam i nie wiedziałam jak to zniosę bólowo, ale było naprawdę ok. Samo badanie błyskawiczne. Podobno mam bardzo, bardzo wąską szyjkę i z normalnym hsg mogłoby być ciężko (średnio słuchałam, bo byłam otumaniona po badaniu i skupiałam się na tym, że wynik ok). Nie jest to nic przyjemnego, ale odczułam to jak silniejszy ból okresowy, więc spokojnie do przeżycia. Więcej nerwów niż to warte :)
 
Dlatego napisalam,ze dni plodne miala napewno. Teraz zaczela testy robic dopiero od 14dc, ale w 8 dc miala temperature 36.42,w 9dc 36.95,w 10dc 36.94, w 11dc 37.01, w 12dc 37.05, w 13dc 37.11, w 14dc juz 36. 90 ,15 dc 36.90 i w 16dc 36.89. Zaczela pozno robic testy i nie wie co oznaczal ten skok temperatur, na innym forum dziewczyny pisaly,ze mogla miec owulacje. Poki co testy sa negatywne, ale w 14dc byla jeszcze ciemna kreseczka, pozniej juz prawie niewidoczna. Czy mozliwe,ze jeszcze w tym 14dc miala dni plodne dlatego kreska byla ciemniejsza,a teraz prawie niewidoczne ?Czy mozliwa jest wogole tak szybka owulacja przy nieregularnych @? Miala silny bol jajnika w 12dc. Wczoraj miala delikatne plamienie, ktore utrzymuje sie do dzis- bardzo skape,gdyby nie to,ze bada szyjke to nawet o tym by nie wiedziala🙈 Bede wdzieczna za jakakolwiek odpowiedz🤗
A sprawdza temp na pewno w tych samych godzinach? U mnie nigdy nie było tak, że po skoku temp mi spadała tak szybko...spadek miałam dopiero przed @ jeśli nie zaszłam w ciążę, ale to następowało jakieś 2-3 dni przed, a nie 2-3 dni po owu...ciezko mi to zinterpretować, bo to trochę wygląda tak jakby owu była, ale tuż przed @...nie spotkałam sie nigdy z czymś takim, także nie pomoge niestety
 
Ale temperatura 37.11 a 36.89 to wcale nie jest spadek. To nadal piękna temp poowulacyjna. Spadek to by był jakby nagle była 36.3 czy 36.5. Ja przed owu mam 36.3-36.4 a po owulacji 36.7-36.9 także nie ma wielkiej różnicy :)
A sprawdza temp na pewno w tych samych godzinach? U mnie nigdy nie było tak, że po skoku temp mi spadała tak szybko...spadek miałam dopiero przed @ jeśli nie zaszłam w ciążę, ale to następowało jakieś 2-3 dni przed, a nie 2-3 dni po owu...ciezko mi to zinterpretować, bo to trochę wygląda tak jakby owu była, ale tuż przed @...nie spotkałam sie nigdy z czymś takim, także nie pomoge niestety
 
Prywatnie i cieszę się z tej decyzji ;) też się stresowałam i nie wiedziałam jak to zniosę bólowo, ale było naprawdę ok. Samo badanie błyskawiczne. Podobno mam bardzo, bardzo wąską szyjkę i z normalnym hsg mogłoby być ciężko (średnio słuchałam, bo byłam otumaniona po badaniu i skupiałam się na tym, że wynik ok). Nie jest to nic przyjemnego, ale odczułam to jak silniejszy ból okresowy, więc spokojnie do przeżycia. Więcej nerwów niż to warte :)
A jak cenowo wyglada to w twoim miescie? Zastanawiam się na jaką kwotę musze sie przygotować, bo w sumie na ostatniej wizycie z tego wszystkiego nie zapytałam.
 
Dziewczyny dzisiejszy test owu pozytywny, czy jeśli sluz płodny miałam w 15dc a teraz 18dc mam już sluz bardziej biały i nie tak rozciągliwy to źle? Badam temp, ale raczej nie biorę pod uwagę bo w zeszłym tygodniu badałam o 7 a teraz mam pierwsze zmiany i badam o 4 więc nieco dziwnie to wychodzi
 

Załączniki

  • IMG_20200714_042501.jpg
    IMG_20200714_042501.jpg
    562,1 KB · Wyświetleń: 43
Prywatnie i cieszę się z tej decyzji ;) też się stresowałam i nie wiedziałam jak to zniosę bólowo, ale było naprawdę ok. Samo badanie błyskawiczne. Podobno mam bardzo, bardzo wąską szyjkę i z normalnym hsg mogłoby być ciężko (średnio słuchałam, bo byłam otumaniona po badaniu i skupiałam się na tym, że wynik ok). Nie jest to nic przyjemnego, ale odczułam to jak silniejszy ból okresowy, więc spokojnie do przeżycia. Więcej nerwów niż to warte :)
Miałas z jakimś znieczuleniem? Mi lekarka (prywatnie) powiedziała że robi SonoHsg czyli z tą pianka i USG, i że że znieczuleniem bo to taki ból że nie zniosę.
 
reklama
Do góry