reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny a jak to jest, z tą ciąża biochemiczna? Test wychodzi przed @ a ona i tak przychodzi. Do którego tv zalicza się jako biomechaniczna?
Biochemiczna jest właśnie wtedy kiedy wychodzi Ci przed @ pozytyw, a jednak dostajesz krwawienia (bo to nie okres) w dniu miesiączki lub kilka dni później...ja miałam prawdopodobnie 2 takie ciąże, w pierwszej dostałam krwawienie 3 dni później niż okres, a teraz dzień później niż powinnam dostać @...dlatego już więcej nigdy nie zrobię testu przed @, bo dwa razy się rozczarowałam
 
Biochemiczna jest właśnie wtedy kiedy wychodzi Ci przed @ pozytyw, a jednak dostajesz krwawienia (bo to nie okres) w dniu miesiączki lub kilka dni później...ja miałam prawdopodobnie 2 takie ciąże, w pierwszej dostałam krwawienie 3 dni później niż okres, a teraz dzień później niż powinnam dostać @...dlatego już więcej nigdy nie zrobię testu przed @, bo dwa razy się rozczarowałam

To tylko potwierdza moją teorię nie robienia testów przed @. Dzięki temu chyba zdrowsza będę.
 
To tylko potwierdza moją teorię nie robienia testów przed @. Dzięki temu chyba zdrowsza będę.
Dokładnie tak jest, ja teraz robiłam testy przed @ ze względu na podwyższone tsh (miałam miesiąc temu 5,09 mlU) i poronienie samoistne w kwietniu...teraz moje tsh to 0,79 mlU, więc to chyba nie był powód tych straconych ciąż..nie mogę utrzymać ciąży, chociaż już jedno dziecko urodzilam i nie miałam żadnych problemów w tamtej ciąży poza plamieniem w I trymestrze, więc dopatruje się przyczyny tych strat w nieodpowiednim poziomie progesteronu...zobaczymy co powie mój lekarz, wizytę mam 28.07...wiem, że teraz stracilam kolejną ciążę, bo robiłam bete tydzień temu i była 7,31, dwa dni później dostałam krwawienie i w piątek beta <1,10 przy tsh 0,55 także znów się coś nie udało i trzeba sprawdzić co jest przyczyną
 
Aha, rozumiem. Bo ja biorę po 6 tabletek dziennie 😂 Szskoda,ze wczesniej nie wiedzialam to moze tez bym uproscila ta wersje. Kiedy bedziesz znowu sprawdza homocysteine?
Moze jak pojadę porobić badania w klinice do inseminacji. Mam już dość kłucia. Mam podziurawione już żyły. Zresztą ten wynik homocysteiny jest sprzed roku w ogóle.... Heh... Nie wiem czy ten lekarz zauważył :D
 
Moze jak pojadę porobić badania w klinice do inseminacji. Mam już dość kłucia. Mam podziurawione już żyły. Zresztą ten wynik homocysteiny jest sprzed roku w ogóle.... Heh... Nie wiem czy ten lekarz zauważył :D

To może masz w normie albo wyzej? Chyba warto by teraz było sprawdzić

Zdjęcie mojej ręki po badaniach kilka postów temu 🙉🙈
 
reklama
Dziewczyny robiłam testy od 14 dc do dnia dzisiejszego były tylko bladziochy a dzisiaj 20 dc i test wyszedł taki czy to oznacza owu 🤔 albo że za chwilę może być ? Cykle mam 34/35 dniowe
Edit : dodam że to pierwsza moja przygoda z testami kiedyś zrobiłam raz 🤦‍♀️ i mnie zdenerwowało i odpuściłam
 

Załączniki

  • 20200706_150103.jpg
    20200706_150103.jpg
    452,6 KB · Wyświetleń: 69
Ostatnia edycja:
Do góry