reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

wygląda że ok, ja mam białko C 82% a białko s 105%, też w normie. Ciekawe czy to coś znaczy dla lekarza
emoji14.png

No ciekawe racja 😜
i
Ku r*a.... Przepraszam...... ale pokazywałam ten wynik CZTEREM LEKARZOM

Ja mam 14 i też obu lekarzy nic na to i dalej folik dlatego suplentuje się sama obecnie. Dobrze, że ten twój obecny lekarz zwrócił na to uwagę
 
reklama
Masakra! Ja tylko tyle wiem bo kazali mi po poronieniu zrobić to badanie i wyszło mi 5.86 wynik, ale też nie wiem czy on jest ok bo jedna mi na forum napisała że jeszcze za wysoki a inna że za niski [emoji23] także poczekam co lekarz na to powie.
Ku r*a.... Przepraszam...... ale pokazywałam ten wynik CZTEREM LEKARZOM
 
A kwas badałaś? Ja chyba sobie zrobię jeszcze przed wizytą u gin tylko ona mi nie kazała w sumie.
No ciekawe racja [emoji12]
i

Ja mam 14 i też obu lekarzy nic na to i dalej folik dlatego suplentuje się sama obecnie. Dobrze, że ten twój obecny lekarz zwrócił na to uwagę
 
Masakra! Ja tylko tyle wiem bo kazali mi po poronieniu zrobić to badanie i wyszło mi 5.86 wynik, ale też nie wiem czy on jest ok bo jedna mi na forum napisała że jeszcze za wysoki a inna że za niski [emoji23] także poczekam co lekarz na to powie.

To masz idealny wręcz 😊 z tego co tam gdzieś też wyczytałam, więc fajnie ja teraz zbijam.
 
U mnie w ogóle w normach białek jest tylko s powyżej 56 dla kobiet niestosujących anty, ale skoro u Ciebie jest do 118 a ja mam 105 to może mam za wysokie [emoji848]
Kwas mam w normie. Przerzuciłam się teraz na metyle, metylowany kwas plus cała rodzinka Wit b i zakwas z buraka [emoji85][emoji1787]
20200704_195021.jpeg
 
reklama
Do góry