reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny któraś z was była już w klinice leczenia nieplodnosci? Ja myślałam że tam się idzie w dwójkę. Nie wiem czy to koronawirus czy co ale mi pani powiedziała że mamy przyjechać razem ale na wizyte do lekarza wchodzę tylko ja narazie.
 
reklama
Dziewczyny któraś z was była już w klinice leczenia nieplodnosci? Ja myślałam że tam się idzie w dwójkę. Nie wiem czy to koronawirus czy co ale mi pani powiedziała że mamy przyjechać razem ale na wizyte do lekarza wchodzę tylko ja narazie.
Pewnie przez wirusa. Jak ostatnio poszłam z mężem po wyniki badań to Pani powiedziała mi że mąż nie powinien nawet do budynku ze mną wchodzić
 
Co do śluzu na owulacje mam strasznie płynny i przezroczysty ale jak zbliża się okres to mam biały i gesty. Narazie go brak [emoji2960] ale i do @ zostało 6dni [emoji849]
 
Dziewczyny któraś z was była już w klinice leczenia nieplodnosci? Ja myślałam że tam się idzie w dwójkę. Nie wiem czy to koronawirus czy co ale mi pani powiedziała że mamy przyjechać razem ale na wizyte do lekarza wchodzę tylko ja narazie.
Ja byłam i weszłam z mężem ale przed tym musiałam wypisać ankietę o koronawirusie i nałożyć maskę na nos i usta. I siedzieliśmy 2m od lekarki.
 
reklama
Do góry