reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A mi ginekolog kazał brać od 20 dc przy cyklach 27 dniowych, dziwne 🤷🏻‍♀️
ile czasu się staracie?
Ale zależy czy masz regularne cykle, moje są różne i czasami owu wypada 14 a czasami 18dc, więc mam się sugerować wynikiem testu owulacyjnego, dwa dni później wziąć duphaston, a po 10 dniach zrobić test lub bete
 
reklama
Hej. U mnie jakiś tydzień został do okresu +/- 1 dzień (oby). Potem będę się zastanawiać czemu nie zaszłam w ciążę [emoji14] Czekam na wyniki badań na trombofilie i białek c i s po poronieniu. Ten tydzień się urlopuje, na chacie sajgon przez remont, ale za to mam piękną kuchnię [emoji7][emoji7][emoji7] i zyskałam dodatkowy pokój dla dziecka w razie czego [emoji5]

Mnie trochę martwi że cykl trwal tylko 22 dni... No ale mam nadzieję, że po poronieniu to możliwe...

Kuchnia! [emoji3590] Ja też czekam na swoją nową wymarzoną. Może w przyszłym roku zaczniemy wykańczanie domu.
 
Tak piszecie o tym ze macie kilka kg za dużo a u mnie jest na odwrót mam 1,66 wzrostu i ważę 50 w porywach do 51 kg. Zawsze byłam tak chuda choć bym nie wiadomo ile zjadła.. chciałabym przytyć troszkę bo rodzina i znajomi mówią ze jak taka chudota może być w ciąży, przyjęłam się tym i przez chwilę naprawdę wierzyłam ze może faktycznie to jakis tam powód jest. Ale poczytałam w internecie i w zasadzie nie powinno mieć to dużego znaczenia jeżeli dostarczam wszystkich niezbędnych witamin itp w diecie. Czy któraś z Was też na podobną sytuację?
 
Tak piszecie o tym ze macie kilka kg za dużo a u mnie jest na odwrót mam 1,66 wzrostu i ważę 50 w porywach do 51 kg. Zawsze byłam tak chuda choć bym nie wiadomo ile zjadła.. chciałabym przytyć troszkę bo rodzina i znajomi mówią ze jak taka chudota może być w ciąży, przyjęłam się tym i przez chwilę naprawdę wierzyłam ze może faktycznie to jakis tam powód jest. Ale poczytałam w internecie i w zasadzie nie powinno mieć to dużego znaczenia jeżeli dostarczam wszystkich niezbędnych witamin itp w diecie. Czy któraś z Was też na podobną sytuację?

Jak to moja mama mówiła całe życie, bo ważyłam 48 kg, lepiej być chudym i grubym 😁😁😲 a teraz ważę 64 i jest jazda dla mnie już za dużo, bo mam strasznie zlany brzuch.
 
Dziewczyny odebrałam cytologie i w uwagach mam napisane zmiany keratoryczne . Czy któraś z Was spotkała się z takim czymś? Na Internecie nic nie mogę znaleźć na ten temat co to znaczy 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry