reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ale że okres po 4 tyg miałaś czy okres i pozytywny test owulacyjny? [emoji14]
Ja nie wiem co się dzieje [emoji85]
Tym bardziej że ja z pcos miewałam cykle 40 dniowe a nie 29 [emoji854]
U mnie też tak było tylko trwał dłużej niż zwykle.
Może uda nam się w tym samym czasie zajść [emoji6]
 
I dziewczyny wymyśliłam sobie że bede tam zapychać rano ten termometr i mierzyć temperaturę bo ponoć temperatura może pokazać niedomogą lutealna więc jak mam iść do kliniki to im pokaże ten wykres. Chociaż cholernie mnie to doluje ale cóż.... Mus to mus....
 
u mnie hormony FSH LH i estradiol w normie. Więc czemu nie wychodzi? Chociaż stosunek lh:fsh powyżej 1,5 wiec może pcos? ...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny:)
U mnie dzis 19dc. Czyli wedlug apki ostatni dzien plodnych a u mnie morze sluzu. Piersi bola jajnik boli juz 3 dzien. I gdzie myslalam ze owu dawno za mna ( sluz od 11dc ciagnacy sie przezroczysty ) i bede mogla zaczac niedlugo fisiowac testowo tak juz calkiem nie czaje 😂 dzialamy praktycznie codziennie(na 15 dni 4 opuscilismy😂😂) ale nie nastawiam sie jakos i w tym miesiacu... bez testow to chba daleko nie zajde:) dzis na luzie z mezem drinka saczymy bo jutro 10 rocznica slubu :) a on dzis wolne :)
 
Hej dziewczyny a ze mną to jest tak w sobotę miałam wizytę u ginekologa co lepsze używam testów clear blue już od jakiegoś czasu nauczyłam się już wsluchiwac w swoje ciało i robię wtedy kiedy mam wrażenie że właśnie jest owulacja😊 i wyskakuje buźka i jakie było moje zdziwienie bo akurat w sobotę na wizycie u ginekologa wychodzilo mi że mam owulacje 😊na usg owszem był pęcherzyk tak duży że tylko czekać do pęknięcia z tym ze lekarz nie bardzo mnie pocieszyl - bo mam owulacje ale nie dochodzi do zapłodnienia stwierdził pcos 😔 dodatkowo zbijam prolaktyne zeby nie było nudno 😊 dzisiaj miałam robiona krzywa cukrową 5 pkt 6 razy mnie kłuli😑 i tak jestem aktualnie na duphastonie , norprolacu i włączam metformine zobaczymy co z tego będzie trzymajcie kciuki
 
reklama
Do góry