reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Witam serdecznie staram się z partnerem o dziecko ostatnia miesiączka była 02.06 cykle regularne co 28 dni współżylismy od 10.06 co dwa dni do 17.06 Jak jest szansa że nam się uda. I kiedy mogę wykonać najwcześniej test ciążowy? Pozdrawiam wszystkich.
 
Witam serdecznie staram się z partnerem o dziecko ostatnia miesiączka była 02.06 cykle regularne co 28 dni współżylismy od 10.06 co dwa dni do 17.06 Jak jest szansa że nam się uda. I kiedy mogę wykonać najwcześniej test ciążowy? Pozdrawiam wszystkich.

Wydaje mi się, że test mogłabyś zrobić 30 czerwca ;)
 
Miała któraś Histeroskopie ? po 6 wizytach okazalo sie ze nie zorbia transferu bo im sie endmetrium nie podoba,...naciąganie kasy jakby nie wiedzieli o tym 6 wizyt i 1200zł wczesniej, oczywiscie badanie tylko u nich za odpłatnosć 1900zł, nie doczekanie. Robiła któraś to na NFZ? od zwykłego ginekologa wystarczy skierowanie?
 
Witam Was dziewczyny...mam do Was pytanie ewentualnie proszę o pomoc.. Staramy się z mężem o dziecko i teraz moje pytanie. Pierwsza ciążę poronilam 10 miesięcy temu przed tą ciąża miałam robione badania które wyszły dobrze, później zaszłam w ciążę niestety poronilam i od tego czasu minęło 10 miesięcy. Czy badania które robiłam mogły się zmienić przez te 10 miesięcy? Robić nowe? Czy to psychika blokuję? Cykle mam regularne co 27 dni. Dziękuję wam za Pomoc
 
Witam Was dziewczyny...mam do Was pytanie ewentualnie proszę o pomoc.. Staramy się z mężem o dziecko i teraz moje pytanie. Pierwsza ciążę poronilam 10 miesięcy temu przed tą ciąża miałam robione badania które wyszły dobrze, później zaszłam w ciążę niestety poronilam i od tego czasu minęło 10 miesięcy. Czy badania które robiłam mogły się zmienić przez te 10 miesięcy? Robić nowe? Czy to psychika blokuję? Cykle mam regularne co 27 dni. Dziękuję wam za Pomoc
Badania zwłaszcza hormony mogą się zmienić z miesiąca na miesiąc a co mówić po 10 mięsiacach. Warto powtórzyć między 2 a 5dc lh, fsh, estradiol, testosteron, androstendion, progesteron, SHBG.
W każdym dc można zrobić tsh ft3 ft4 anty tpo anty tg prolaktyne. Może monitoring owu?
 
reklama
Badania zwłaszcza hormony mogą się zmienić z miesiąca na miesiąc a co mówić po 10 mięsiacach. Warto powtórzyć między 2 a 5dc lh, fsh, estradiol, testosteron, androstendion, progesteron, SHBG.
W każdym dc można zrobić tsh ft3 ft4 anty tpo anty tg prolaktyne. Może monitoring owu?
Byłam na monitoringu owulacja jest, ale co miesiąc nie chodze.. Mój ginekolog mówi żeby się nie stresować i po roku jak nie zajdę wtedy badania. Ale chyba poprostu zrobię na własną rękę. Przed pierwszą ciąża też zaszłam jakoś koło roku więc może teraz też tak będzie. Może tak mi dane..
 
Do góry