reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Kiedyś myślałam że to przekleństwo bo "ciągle" miałam okres. Teraz doceniam :)
Mam dokładnie to samo (a przynajmniej miałam przed zajściem), cykle 25-26 dni i czasami się złożyło tak, że dwa razy w miesiącu były płodne, tzn ten drugi raz to się zaczynały no.😁 W kwestii starań to jest duży ➕ 😊 i mam nadzieję, że po połogu też będę miała takie krótkie.
 
reklama
Robilam owulacyjny i PIK jest 😅 ahhh cudownie 😂 czyli to prawda ze ciemnieja. Mam nadzieje ze jutro na ciazowym juz bedzie grubsza kreska niz szpileczka i nie trzeba bedzie tak wzroku wytezac 🤣 tylko musze jeszcze po tescik skoczyc. Bo zamowilam tydzien temu przez internet a dalej nie doszlo🤨 ze mną tutaj to ciezko bedziecie miec jeszcze jakis czas. Nie znam wiekszej panikary 🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • 20200402_083357.jpg
    20200402_083357.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 78
  • 20200402_084553.jpg
    20200402_084553.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 74
Do góry