reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie waszych odczuć do bobo-testu płytkowego. Już drugi dzień z rzędu robiąc test z porannego moczu widzę naprawdę słaby cień, nie bladą kreskę, a dosłownie cień cienia (tak, wiem ;) ). Test innej firmy wyszedł mi negatywny, a jest on bardziej czuły (10 vs 25 przy bobo-test).

Jakie są wasze doświadczenia? Coś może być na rzeczy czy raczej bobo-testy są po prostu słabe? Betę sobie na razie daruje, jestem jeszcze przed terminem @, więc staram się nie nakręcać (zbyt mocno).
Bobotest wyszedł mi pozytywny wszystkie inne negatywne i beta hcg <0,001 nigdy więcej nie kupię bobotest,
 
Bobotest wyszedł mi pozytywny wszystkie inne negatywne i beta hcg <0,001 nigdy więcej nie kupię bobotest,
Osz...

Dziewczyny a co tu dziś taki smutkowy nastrój?
Nie dołować się proszę :oops:
Te które są w połowie cyklu brać się za seksy, testujące lada dzień szykować testy, a dziewczyny którym na dniach nie wyszło nie poddawajcie się. Do każdego wyjdzie słoneczko, każda z nas zostanie mamą nawet jeśli będzie to później - ja w to wierzę ❤️
Widocznie tym z Was, które muszą się dłużej starać los chce zrobić równowagę. Ot taki psikus, żeby nikt nie miał życia idealnego za bardzo...
 
Witam ☹ a ja dzisiaj 12dc i po monitoringu ale szału nie ma endometrium 7.2 mm i żadnego pęcherzyka we wtorek znowu monitoring ale juz nie robię sobie nadzieji 😡
Ja idę jutro do lekarza. Nie wiem jaka powinna być grubość endometrium? Dziś 13 dc, śluz niby plodny. Ale test owulacyjny nadal negatywny, a z mierzenia temperatury w ogóle jakieś bzdury wychodzą. Obawiam się, że może cykl bezowulacyjny :/
 
Ja idę jutro do lekarza. Nie wiem jaka powinna być grubość endometrium? Dziś 13 dc, śluz niby plodny. Ale test owulacyjny nadal negatywny, a z mierzenia temperatury w ogóle jakieś bzdury wychodzą. Obawiam się, że może cykl bezowulacyjny :/
Z grubość endometrium niestety nie pomogę bo się na tym kompletnie nie znam. Natomiast jeśli chodzi o tempke to jest ona bardzo czuła na wszystko. Mierzysz o stałej porze, przed wstaniem z łóżka i termometrem owulacyjnym?
 
reklama
Z grubość endometrium niestety nie pomogę bo się na tym kompletnie nie znam. Natomiast jeśli chodzi o tempke to jest ona bardzo czuła na wszystko. Mierzysz o stałej porze, przed wstaniem z łóżka i termometrem owulacyjnym?
Tak. I wychodzą mi straszne głupoty. Raz 35,88, potem 36,78, potem 36,20 i tak dalej... Więc chyba sobie odpuszczę, bo nic mi to nie powie chyba🤷
 
Do góry