reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, przeprowadziłam eksperyment. Zrobiłam w tym samym momencie test owulacyjny tanioszek z Allegro i droższy z Rossmana. 11 dzień cyklu. Na tanioszku nic, biało, a na rossmanowym widoczna cienka kreseczka. Chyba więcej tych tanich nie kupię [emoji85][emoji86]
Jeszcze na początku moich starań też kupiłam sobie cały pakiet testów owu z allegro, ale nigdy mi nie wychodziły więc już więcej nie kupowałam [emoji1745]
 
Ale to nic nie zmienia. I niczego nie dowodzi. Ten tańszy może pokazać mimo Wszytsko owulacje tak samo jak ten droższy.
Trudno mi powiedzieć czego to dowodzi, chociaż jakieś tam swoje przemyślenia mam 😄 Ale mnie na pewno bardziej frustruje ja nic nie ma, a mniej jak kreseczka stopniowo ciemnieje. Będę eksperymentować dalej, żeby właśnie stwierdzić czy pokaże pik, bo wiadomo że lepiej używać tańszych niż drogich :D tzn dla portfela lepiej 😉 na przyszłość będę wiedzieć co i jak , a i z Wami się refleksja podzielę :) a jak kogoś to nie frustruje, że test owu ciągle biały to tym lepiej dla tej osoby 🙂 mi osobiście to psuje nastrój ;) a nastrój przy staraniach też musi być w normie :D
 
Wygląda na to że letrozol zadziałał.
Tylko powiedzcie kiedy najlepiej się przytulać?
20200304_212338.jpeg
 
reklama
Jeszcze na początku moich starań też kupiłam sobie cały pakiet testów owu z allegro, ale nigdy mi nie wychodziły więc już więcej nie kupowałam [emoji1745]
Może za późno zaczynałaś robić albo za wcześnie kończyłaś? Ja zaczęłam robić od razu po @ i robiłam aż sie nie pojawiły dwie krechy, a jakby się nie pojawiły to robiłabym do kolejnej @. Tak zresztą zalecał tez lekarz. Te orientacyjne terminu podane w internecie są orientacyjne. U mnie owulacja przyszła w 23 dc.
 
Do góry