reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja dzisiaj 20 dc w tym cyklu miałam monitoring 15 dnia była owulacja pokladam duże nadzieję w tym cyklu boję się rozczarowania .
 
reklama
Dzięki :)
Wydaje mi się że toksoplazmozy nie miałaś nigdy, także uważaj na bezdomne kotki i myj wszystko dokładnie, zero sushi!
Różyczki masz ponad 100 przeciwciał igg, więc wydaje mi się że spora ilość, ale skonsultuj jeszcze z lekarzem chociaż ja bym się nie szczepila. ja miałam 500. Obecnie różyczki nie masz.
Cytomegalie przechodziłas dawniej bo masz sporo przeciwciał igg a obecnie zakażenia nie masz także jesteś bezpieczna nawet w ciąży [emoji4]
 
Ja mam wizyty co dwa tygodnie na każdej USG. Dostałam lek na podtrzymanie. Jeśli tym razem się nie uda to w następnej dostanę heparynę i acard.
A robiłaś jakieś badania, czy prewencyjnie po prostu bardziej się lekarz tobą opiekuje?

Jakie to leki na "podtrzymanie"?

3mam kciuki, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku
 
Ja dzisiaj 20 dc w tym cyklu miałam monitoring 15 dnia była owulacja pokladam duże nadzieję w tym cyklu boję się rozczarowania .
Ja też boję się rozczarowania.... Ale po nim przyjdzie akceptacja obecnego stanu rzeczy, otrzepiemy się i pojdziemy dalej [emoji123][emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]

P. S. Korzystam, że na forum ostatnio cicho i się uzewnętrzniłam, bo raczej czytam was najczęściej [emoji3526]
 
Ja też boję się rozczarowania.... Ale po nim przyjdzie akceptacja obecnego stanu rzeczy, otrzepiemy się i pojdziemy dalej [emoji123][emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]

P. S. Korzystam, że na forum ostatnio cicho i się uzewnętrzniłam, bo raczej czytam was najczęściej [emoji3526]
A Ty który dzień cyklu?
 
A robiłaś jakieś badania, czy prewencyjnie po prostu bardziej się lekarz tobą opiekuje?

Jakie to leki na "podtrzymanie"?

3mam kciuki, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku
Tylko Duphastpon, chociaż robiłam progesteron więc to nie jest przyczyną. Jestem na L4 od 5 tygodnia ciąży.
Z badań podstawowe : morfologia, moczu, toxoplazme, różyczkę, HIV, hcv, hbv, lipidogram, panel tarczycowych, glukozę.

W każdym razie jedyne co wyszło to podwyższony cukier ( nie dużo), ale ciąża na insulinie
I TSH poziom 2,5 niby w normie ale lepiej jakby było niższe- na to eutyrox. W każdym razie to nie jest przyczyną poronienia.

Przed ciążą nie brałem żadnych leków i wydawało mi się że jestem okazem zdrowia.

Dokładniejsze badania są na NFZ po 3 poronieniach.
 
Witajcie dziewczyny:)
Gratuluję nowych kreseczek i czekamy na więcej !

Ja też ostatnio tylko podczytuje. Czekam na wyniki posiewu z kanału szyjki macicy. Chyba jakas bakteryjka bo leczenie objawowe nie pomogło:(. Do końca tygodnia powinnam mieć wynik, raczej na pewno dostanę antybiotyk więc muszę cierpliwie czekać na kolejny cykl że staraniami.

Piszę bo od niedawna obserwuje na Instagramie i YT dziewczyny z Akademii Płodności. Może słyszałyście ? Wrzucam link do filmiku z dzisiaj. Mnie osobiście podnosi na duchu. Każda z nas ma swoją historię i każda jest równie ważna.

 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny:)
Gratuluję nowych kreseczek i czekamy na więcej !

Ja też ostatnio tylko podczytuje. Czekam na wyniki posiewu z kanału szyjki macicy. Chyba jakas bakteryjka bo leczenie objawowe nie pomogło:(. Do końca tygodnia powinnam mieć wynik, raczej na pewno dostanę antybiotyk więc muszę cierpliwie czekać na kolejny cykl że staraniami.

Piszę bo od niedawna obserwuje na Instagramie i YT dziewczyny z Akademii Płodności. Może słyszałyście ? Wrzucam link do filmiku z dzisiaj. Mnie osobiście podnosi na duchu. Każda z nas ma swoją historię i każda jest równie ważna.

Dzieki za link, nie slyszalam nigdy o nich:)
 
reklama
Nowy cykl - nowe starania [emoji4][emoji3059] i na zdrówko kochana!!
Witam się w 1dc. Czuje się totalnie okresowo czyli h..owo. no cóż zamówiłam dziś inofem i będziemy działać. Jest prawie środek tygodnia a ja otworzyłam wino i zalewam smutki [emoji19]
Będzie nowy cykl ! Głowa do góry [emoji182][emoji182]
I przyszla @ 4 dni później niż miała być... Jestem załamana
 
Do góry