reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ej, ej co jest dziewczyny??

Kurcze wiedziałam, że jak zacznę cykl to zaraz czarne chmury tu zawitają - normalnie wykrakałam no! może trzeba się ulotnić, bo pecha przyciągam na to forum :eek:

Dupa do góry, cyc do przodu! Musi wreszcie zatrybić kobitki!!

Jeszcze będziecie pić szampana :) Nie może być inaczej :)


U mnie właśnie zaczeło padać...

Zniose wszystko ale nie deszcz! Nie znoszę być mokra, już wole jak pada na mnie śnieg...
Znów zmoknę idąc do pracy, bo na 19 :D



Oj wiele razy mam to samo...

Takie chodzenie wkołko z którego nic nie wynika...

Myślę, że na monitoring akurat mogłabyś się wybrać. Wiedziałabyś jak rosną pęcherzyki, jak endo itp. ale to już Twoja decyzja.

U mnie też niby wszystko ok, trafialiśmy z owu z wszystkim no normalnie każde zalecenie, nawet Luteina podtrzymująca i guzik...

A wygadać się zasze tez możesz tu :) :)
Aga, wcale pecha nie przynosisz, tylko każdy ma własnego. Może to i dobrze że się nie udało. Potencjalny termin porodu liczyło na 1 listopada 😉
 
reklama
Co to trzeba kupić żeby tak wyliczalo?:)
Aplikacja jest darmowa tylko, że jest po angielsku ale jest intuicyjna więc nikt nie będzie miał z nią problemów. Nazywa się femometer. Testy tak samo się nazywają ja kupowałam na amazonie bo mieszkam w Anglii i całkiem korzystnie bo za 50 testów owulacyjnych plus 20 ciążowych płaciłam 13 albo 14 f. Po zrobionym teście i odczekaniu tych 5 minut wchodzisz w aplikacje klikasz kółeczko lh test i wybierasz ta pierwsza opcje kierujesz aparat tak żeby kreseczki się zgadzały i już 😁 zaraz postaram się zrobić zdjęcia i wrzucę Ci 😙
 

Załączniki

  • Screenshot_20200223_164647.jpg
    Screenshot_20200223_164647.jpg
    90,6 KB · Wyświetleń: 69
  • Screenshot_20200223_164727.jpg
    Screenshot_20200223_164727.jpg
    80,6 KB · Wyświetleń: 74
  • Screenshot_20200223_164751.jpg
    Screenshot_20200223_164751.jpg
    111,9 KB · Wyświetleń: 65
A ja mam pytanie odnosnie tych testow owu. Robiłam juz dwa, wyszla jedna gruba krecha i drugiej brak, a dzis jest gruba jedna i druga slaba..wiem, ze to nie zwiastuje owu za 24 czy 36 godz ale czy zapowiada ja w najblizszym czasie? Wiecie o co chodzi?
 
Aplikacja jest darmowa tylko, że jest po angielsku ale jest intuicyjna więc nikt nie będzie miał z nią problemów. Nazywa się femometer. Testy tak samo się nazywają ja kupowałam na amazonie bo mieszkam w Anglii i całkiem korzystnie bo za 50 testów owulacyjnych plus 20 ciążowych płaciłam 13 albo 14 f. Po zrobionym teście i odczekaniu tych 5 minut wchodzisz w aplikacje klikasz kółeczko lh test i wybierasz ta pierwsza opcje kierujesz aparat tak żeby kreseczki się zgadzały i już 😁 zaraz postaram się zrobić zdjęcia i wrzucę Ci 😙
Fajnie! Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Dzięki! 🙂😘
 
A ja mam pytanie odnosnie tych testow owu. Robiłam juz dwa, wyszla jedna gruba krecha i drugiej brak, a dzis jest gruba jedna i druga slaba..wiem, ze to nie zwiastuje owu za 24 czy 36 godz ale czy zapowiada ja w najblizszym czasie? Wiecie o co chodzi?
Ja przez większą część cyklu mam 2 kreskę jaśniejszą. Pozytyw jest wtedy jak jest tak samo ciemna jak ta pierwsza albo ciemniejsza. Tak miałam na ulotce, ale może ktoś bardziej doświadczony się wypowie w tym temacie?
 
A ja mam pytanie odnosnie tych testow owu. Robiłam juz dwa, wyszla jedna gruba krecha i drugiej brak, a dzis jest gruba jedna i druga slaba..wiem, ze to nie zwiastuje owu za 24 czy 36 godz ale czy zapowiada ja w najblizszym czasie? Wiecie o co chodzi?
Z nich doświadczeń ciemniała stopniowo, potem po kilku dniach była identyczna.
 
Z nich doświadczeń ciemniała stopniowo, potem po kilku dniach była identyczna.
O wlasnie o to mi chodzilo, czy ta jasna moze zwiastowac ze bedzie przykladowo z dnia na dzien ciemniejsza...bo wczoraj i przedwczoraj nie bylo nic. No zobaczymy, zrobiłam dzis bo dziwnie sie czuje,brzuch mam napecznialy jak zwykle wlasnie przed owu...
 
reklama
Do góry