reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Kochana ja też cały czas będę w strachu czy tym razem będzie ok.
Do tej pory dwie kreski kojarzyly mi sie zawsze zdo ciaza, nawet nie myślałam, ze cos moze byc nie tak...jedna sytuacja i mam stracha juz w sobie :( naprawdę podziwiam was dziewczyny za tą walke, miesiace a czasem lata starań...
 
reklama
Do tej pory dwie kreski kojarzyly mi sie zawsze zdo ciaza, nawet nie myślałam, ze cos moze byc nie tak...jedna sytuacja i mam stracha juz w sobie :( naprawdę podziwiam was dziewczyny za tą walke, miesiace a czasem lata starań...
Ja myślę, że dziewczyny po stracie czy po długich staraniach czy ogólnie zawsze będą miały strach gdzieś z tyłu głowy. Najpierw testy, później badanie czy jest pęcherzyk następnie serduszko, badania w trakcie ciąży, strach przed porodem a później jak i tak wszystko pójdzie wspaniale i dzidzia będzie na świecie to całe życie strach o nią. Czy to kaszel czy wysypka czy pierwszy dzień w zlobku/przedszkolu bez mamy.. My już takie jesteśmy chyba😂 ja wiem, że będę straszna panikarą ale co zrobisz💁‍♀️😂
 
Ja myślę, że dziewczyny po stracie czy po długich staraniach czy ogólnie zawsze będą miały strach gdzieś z tyłu głowy. Najpierw testy, później badanie czy jest pęcherzyk następnie serduszko, badania w trakcie ciąży, strach przed porodem a później jak i tak wszystko pójdzie wspaniale i dzidzia będzie na świecie to całe życie strach o nią. Czy to kaszel czy wysypka czy pierwszy dzień w zlobku/przedszkolu bez mamy.. My już takie jesteśmy chyba😂 ja wiem, że będę straszna panikarą ale co zrobisz💁‍♀️😂
Tak masz racje, zawsze sie dziwilam kolezance po stracie jak zaszla w ciaze i ciagle cos wyszukiwala, to waga za mala to kopniaki za slabe...jej ciaza to byl jeden wielki stres, wtedy troche sie nawet irytowalam, ale teraz rozumiem..jak zajde, to do pierwszej wizyty chyba oszaleje i juz nie bede na nia czekac spokojnie...
 
Tak masz racje, zawsze sie dziwilam kolezance po stracie jak zaszla w ciaze i ciagle cos wyszukiwala, to waga za mala to kopniaki za slabe...jej ciaza to byl jeden wielki stres, wtedy troche sie nawet irytowalam, ale teraz rozumiem..jak zajde, to do pierwszej wizyty chyba oszaleje i juz nie bede na nia czekac spokojnie...
Tak, dopóki nas to nie spotka to nie wiemy jak to jest. Myślałam tak samo o mojej koleżance, która obchodziła się ze sobą jak z jajkiem. I też dopiero teraz zrozumiałam ja całkowicie.
 
A ja nie wiem co myśleć dziewczyny dopiero 8 dpo a mam dziwne kłucia jajnika już 3 dzień.. Od wczoraj po południu tak jakby promieniuje na cały dół brzucha..
 
No właśnie nie mogłam bo młody zaczął się przebudza i jakbym zapaliła światło to od razu by mnie wołał [emoji6]


Ogólnie 5 cykl starań, w międzyczasie zaliczyłam biochemiczna w grudniu.. no włączaj wieczorem faktycznie przez moment czułam się okresowo i mała czarna/ciemnobrązowa kropka była na bieliźnie ale po cichu i tak liczyłam, że może @ nie przyjdzie [emoji6]


Tak, wcześniej był negatywny w 7, 9 i 12 dpo.


Początek listopada [emoji846]

Tu Dzisj jesteś 13dpo? Ja również [emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Do góry