reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny, mogę dołączyć ?
Mam 35lat i na stanie juz 4 dzieci, jednak marzy nam sie kolejny bobas, szczególnie ze starsza trójka to juz nastolatki :) najmlodsza Amelka ma 14 miesiecy.
7 lutego zobaczylam dwie kreseczki, piersi bolaly, nawet od kawy zaczelo odrzucac po czym 15 lutego plamienie...zywa krew. W szpitalu na usg nie bylo nic widac, mowili ze za wczesnie, ze mam sie nie nastawiac ale jednoczesnie dbac o siebie...zrobilam wtedy betę, wynosila 103 po czym po dwoch dniach juz 48 :( ciaza biochemiczna...zalamalam sie, bo nigdy mnie nie spotkalo cos takiego.
Aktualnie wczoraj przeszlo plamienie ii teraz mysle jak zacząć, czy juz? Jak obliczyc ewentualna owulacje...lekarz stwierdził ze to plamienie ktore dostalam 15 tego to rownie dobrze moze byc okres...wiec od tego 15 tego bede liczyla cykl, mam tez testy owu no i coz...czekam :) troche sie zniechecilam, bo juz bylam mega nastawiona ze wszystko bedzie ok i w pazdzierniku przywitamy maluszka...niestety :/
Witaj!
Ja jestem po dwóch ciążach biochemicznych, ale betę miałam znacznie niższą bo w granicach 20mlu. U mnie krwawienie to był okres, owulacja w cyklu po krwawieniu wystąpiła od razu z tym że później niż zwykle bo ok. 17 dc (zawsze max 13-14 dc), udało się też od razu zajść drugi raz w ciążę, ale sytuacja z ciążą biochemiczną się powtórzyła niestety. Teraz jestem już po krwawieniu, za tydzień mam wizytę u gina, więc zobaczymy co zaproponuje.
Powodzenia!
 
reklama
Mozesz przeciez swiatlo zapalic :D
No właśnie nie mogłam bo młody zaczął się przebudza i jakbym zapaliła światło to od razu by mnie wołał 😉

Gratuluję!!🤩🤩
No patrz.. A pisałaś że już plamka na bieliznie i czujesz się okresowo :D przypomnij który cykl starań? :) no i czekam na foteczke :D
Ogólnie 5 cykl starań, w międzyczasie zaliczyłam biochemiczna w grudniu.. no włączaj wieczorem faktycznie przez moment czułam się okresowo i mała czarna/ciemnobrązowa kropka była na bieliźnie ale po cichu i tak liczyłam, że może @ nie przyjdzie 😉

Wow super! A wcześniejsze testy wychodziły negatywne?
Tak, wcześniej był negatywny w 7, 9 i 12 dpo.

Aaaaaaa jaaaaa, jak cudownie [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ tez Ci wychodzi sam poczatek listowpada czy jeszcze październik ??
Początek listopada 🙂
 
Witaj!
Ja jestem po dwóch ciążach biochemicznych, ale betę miałam znacznie niższą bo w granicach 20mlu. U mnie krwawienie to był okres, owulacja w cyklu po krwawieniu wystąpiła od razu z tym że później niż zwykle bo ok. 17 dc (zawsze max 13-14 dc), udało się też od razu zajść drugi raz w ciążę, ale sytuacja z ciążą biochemiczną się powtórzyła niestety. Teraz jestem już po krwawieniu, za tydzień mam wizytę u gina, więc zobaczymy co zaproponuje.
Powodzenia!
Wlasnie bardzo sie boje, ze to sie powtórzy..chyba jestem slaba psychicznie :/
 
No właśnie nie mogłam bo młody zaczął się przebudza i jakbym zapaliła światło to od razu by mnie wołał 😉


Ogólnie 5 cykl starań, w międzyczasie zaliczyłam biochemiczna w grudniu.. no włączaj wieczorem faktycznie przez moment czułam się okresowo i mała czarna/ciemnobrązowa kropka była na bieliźnie ale po cichu i tak liczyłam, że może @ nie przyjdzie 😉


Tak, wcześniej był negatywny w 7, 9 i 12 dpo.


Początek listopada 🙂
Mam nadzieje dołączyć do listopadowek ;) bede sie starac w tym cyklu. Trzymam kciuki aby wszystko bylo dobrze u Ciebie :)
 

Załączniki

  • IMG_20200222_113005.jpg
    IMG_20200222_113005.jpg
    855 KB · Wyświetleń: 126
reklama
Do góry