reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Na naW przypadku in vitro płeć jest znana jeszcze przed wprowadzeniem zarodka do macicy
Płeć jest znana jeśli zrobi się badania genetyczne zarodka i ta informacja pozostaje dla embriologa ewentualnie lekarza i nie można wybrać jaki zarodek będzie podany czyli nie można decydować jaka płeć chcemy.
 
reklama
Wydaje mi się że tak. Wyniki sa super! Tarczyca wygląda w bardzo dobrze! Ednometrium też! Dla mnie coś z tego będzie, zobaczysz! Zobacz od jakiego czasu masz tak piękne wyniki! Musiało zaskoczyć! [emoji7][emoji7][emoji173]
Odkąd biorę euthyrox i dostinex to już 3 tygodnie w sumie tak wyniki mam super. Ale żaden gin nie zlecił zbicia tylko sama do endokrynologa oczywiście uświadomiona tu na forum :)
 
Właśnie tu jest problem bo i kasy już mi nawet nie szkoda byleby dobrze było ale albo mam oczyścić umysł albo nie ma problemu albo okres się zbliża. I jak tu nie siwieć.
na spokojnie... poukladaj sobie wszystko w glowie na spokojnie... w tym cyklu zacznij od tego,zeby zignorowac co mowil ginekolog ale i nie nastawiac sie na ciaze, po prostu, pelen reset. odloz chociaz na dzien telefon, to forum, wylacz transmisje danych... jak dasz rade, wyskocz gdzies z małżem, polazic po górkach, spacer nad jeziorkiem. uwierz mi, takie szybkie, nieplanowane wspolne wycieczki nawet jednodniowe, na otwartej przestrzeni, przy swiezym powietrzu dzialaja cuda, potrafia odswiezyc umysl.... musisz nabrac troszke dystansu bo sie zameczysz tym wszystkim a takie zadreczanie sie nie wplywa pozytywnie ani na ewentualna ciaze ani na plodnosc a juz na pewno nie poprawia Twojego samopoczucia.
 
Bo oni mają wyjebane. Ważne że kas win nabijasz. Chore czasy! Widzisz, myślę że tutaj był problem, ale to rozwiązałas i powinno zaskoczyć [emoji4] Nie raz naprawdę jest to coś malutkiego A zmienia wszystko! [emoji7]
Odkąd biorę euthyrox i dostinex to już 3 tygodnie w sumie tak wyniki mam super. Ale żaden gin nie zlecił zbicia tylko sama do endokrynologa oczywiście uświadomiona tu na forum :)
 
Polać jej!!! [emoji2957][emoji16]
na spokojnie... poukladaj sobie wszystko w glowie na spokojnie... w tym cyklu zacznij od tego,zeby zignorowac co mowil ginekolog ale i nie nastawiac sie na ciaze, po prostu, pelen reset. odloz chociaz na dzien telefon, to forum, wylacz transmisje danych... jak dasz rade, wyskocz gdzies z małżem, polazic po górkach, spacer nad jeziorkiem. uwierz mi, takie szybkie, nieplanowane wspolne wycieczki nawet jednodniowe, na otwartej przestrzeni, przy swiezym powietrzu dzialaja cuda, potrafia odswiezyc umysl.... musisz nabrac troszke dystansu bo sie zameczysz tym wszystkim a takie zadreczanie sie nie wplywa pozytywnie ani na ewentualna ciaze ani na plodnosc a juz na pewno nie poprawia Twojego samopoczucia.
 
Po 1.000 zwalnia, ale jutro powinno doskoczyć do tego 1.000 jeśli trzyma takie tempo :) Zwłaszcza, że 849 było rano, a ginekologa mam późnym popołudniem :) Jest szansa, zobaczymy :)
Kochana beta tez wzrasta skokowo wiec jutro niekoniecznie musi być ponad 1000, nie bez przyczyny robi się ja co 48h. Pisze to tylko dlatego gdyby jednak jutro jeszcze nie bylo widać serduszka, żebyś się nie denerwowała bo tak może być :)
 
Kochana beta tez wzrasta skokowo wiec jutro niekoniecznie musi być ponad 1000, nie bez przyczyny robi się ja co 48h. Pisze to tylko dlatego gdyby jednak jutro jeszcze nie bylo widać serduszka, żebyś się nie denerwowała bo tak może być :)
serduszko widac dopiero w okolicach 10.000. powyzej 1000 ginekolog zobaczy pecherzyk i potwierdzi, ze ciaza jest prawidlowo umiejscowiona :)
 
reklama
na spokojnie... poukladaj sobie wszystko w glowie na spokojnie... w tym cyklu zacznij od tego,zeby zignorowac co mowil ginekolog ale i nie nastawiac sie na ciaze, po prostu, pelen reset. odloz chociaz na dzien telefon, to forum, wylacz transmisje danych... jak dasz rade, wyskocz gdzies z małżem, polazic po górkach, spacer nad jeziorkiem. uwierz mi, takie szybkie, nieplanowane wspolne wycieczki nawet jednodniowe, na otwartej przestrzeni, przy swiezym powietrzu dzialaja cuda, potrafia odswiezyc umysl.... musisz nabrac troszke dystansu bo sie zameczysz tym wszystkim a takie zadreczanie sie nie wplywa pozytywnie ani na ewentualna ciaze ani na plodnosc a juz na pewno nie poprawia Twojego samopoczucia.
Może faktycznie to jest przepis.

Dobra jak będzie pozytyw odezwę się w piątek za tydzień a jak nie to w maju.

Powodzenia dziewczyny! [emoji3531][emoji3531][emoji3531]
 
Do góry