reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Mojego rano wkurzylam trochę przed pracą a wiem ze chcial cos podzialac.
Mowi nie , nie mam ochoty itp Wieczorem.
Taaa jasne.
Odpowiednie podejscie i po chłopie :D
U nas rano nie mam opcji, ja jestem zawsze jak „o boże ale cudownie już poranek nastał nowy dzień ale super!!” A on ledwo żyje hahahaha Rozbudza się około 11-12 już w pracy 😂
 
Ja właśnie czekam na @ ale nie wiem czy teraz dostanę. 10dni przed spodziewana miesiączka dostałam plamienia poł dniowego, następne dni to był śluz brązowy. Na wizytę u gin czekam, niestety dopiero na koniec lutego.
 
Hej w dalszym ciągu nie ogarnelam dodawania postów tutaj, jestem dzień przed okresem zrobiłam kolejny test czy teraz coś widać??
dalej nie ogarnelam dodawania postów przez co tez dodaje go tutaj dzisiaj zrobiłam kolejny test czy nadal nie widać nic i mi się tylko wydaje?
Ja widzę kreskę [emoji846] zrób rano i dawaj znać. Trzymam mocno kciuki
 
reklama
U nas rano nie mam opcji, ja jestem zawsze jak „o boże ale cudownie już poranek nastał nowy dzień ale super!!” A on ledwo żyje hahahaha Rozbudza się około 11-12 już w pracy 😂
Powiem Ci ze nie lubie rano.
Ale sprawia mi przyjemosc jak jemu jest dobrze.
Najfajniej jest wieczorem. Gra wstepna, klimacik itp.
Ale nie zawsze potrzebuje orgazmu zeby sie zaspokoic.to właśnie jest milosc :)
 
Do góry