reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hejka , czy któraś z mam tak miała : jedno dziecko straciłam w 24 tygodniu ciąży i mam tylko synka który ma 17 miesięcy i z mezem staramy się o drugie ostatni okres miałam 13 września. Byłam w styczniu u ginekologa bo testy wychodziły niby negatywne chodź ja się doszukiwalam bardzo słabej kreski. Lekarz jednak powiedział że nic nie widzi i nie da mi tabletek i żebym troszkę odpuscila bo byłam dwa razy w ciąży więc i teraz też się uda ale trzeba nie myśleć tyle. Dziś robię test tak mnie naszło A tu nawet 30 sekund nie minęło A test pozytywny , jest tu mama którą 5 miesięcy nie miała okresu A jest w ciąży??? Dla dodania mam pcos i okres dwa razy do roku ;/ pozdrawiam mamusie te w ciąży i te starające się;)
 
Hahaha jak ja... ,robiłam test uznałam za netayeny, wypiłam 2 lampki wina spalilam do tego z 4 fajki poszłam do łazienki A tam kreska... [emoji33] To był szok [emoji23]
Rany...A ja wczoraj wypilam z rozpaczy dwie lampki wina [emoji848][emoji848][emoji44][emoji44][emoji44]
 
Mam pytanie,moze głupie. Zaryzykuję [emoji23][emoji23]
Potencjalnie mam mieć pierwsza @ po poronieniu samoistnym w przyszły czwartek o ile cykl nie zwariował.
Umówiłam się do mojej lekarki po skierowanie na jakieś badania na przyszły wtorek to będzie 2dni przed @
Gdyby się udało to czy bedzie coś widać na USG?
ja bylam u ginekologa 6 dni po owulacji na usg, zeby sprawdzila czy wszystko sie wyczyscilo. Endometrium 7mm wiec malutkie. Powiedziala, ze raczej mialam owulacje i tyle. zlecila beta hcg, ktore zrobilam 8 dni po owulacji, wynosilo 0. A jak sie okazalo zaszlam w ciaze. Na usg zobaczy co najwyzej wielkosc endometrium, bo nawet do zagniezdzenia jeszcze wtedy nie musi dojsc...
 
Hahaha jak ja... ,robiłam test uznałam za netayeny, wypiłam 2 lampki wina spalilam do tego z 4 fajki poszłam do łazienki A tam kreska... [emoji33] To był szok [emoji23]
Ja rzucialam2 miesiące temu ... fajki...A winko jak nie pijam
..Tak wczoraj z rozpaczy ...A teraz tak mnie z glupa podkusilo...Bo mnie ten wyciekz piersi tak zdolowal...
Jeszcze się nie cieszę ...chłodno podejdę...dziękuję Wam dziewczyny
 
reklama
Do góry