reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jupi !!!!!
emoji7.png
gratulacje kochana !
Maaaaatkooo ale mi ciśnienie skoczyło jak to zobaczyłam
Gratulacje! Który to dc/dpo? :)
10 dpo 25 dc 😱
 
A pamietasz jak ja pisalam jak zareagowalam ? Smialam sie i wyłam na przemian ze corka przyszla pytac czy ze mna na pewno wszystko w porzadku [emoji23]
Hahaha 😂 ja narazie chyba nikomu nie mówię. Wie mąż, ja i siostra i narazie chyba tak pozostanie na wszelki wypadek 🙂 Maaaaatkooo jedyna ale jaki mnie strach ogarnął w ogóle! Że jak ja sobie teraz poradzę? Czy dam rade? Czy wyrobię finansowo? Czy rodzina się ucieszy? Setki pytań! 😃
 
Na pewno dasz rade :) no kto jak nie Ty:)
Hahaha [emoji23] ja narazie chyba nikomu nie mówię. Wie mąż, ja i siostra i narazie chyba tak pozostanie na wszelki wypadek [emoji846] Maaaaatkooo jedyna ale jaki mnie strach ogarnął w ogóle! Że jak ja sobie teraz poradzę? Czy dam rade? Czy wyrobię finansowo? Czy rodzina się ucieszy? Setki pytań! [emoji2]
 
A tymczasem ja jakoś (jak nigdy w dniu wolnym od pracy) szybko ogarnęłam się z wstaniem z łóżka :). Potem szybko tyłek zawinęłam a że nie narzekam na apetyt to śniadanko konkret i fru na zakupy. Nie miałam żadnej normalnej, ciepłej kurtki na takie pogody jak teraz albo na śnieg i zwyczajnie dupsko marzło...
Pojechałam do sklepu i udało mi się wyhaczyć kurtkę (gdzie ja bardzo wybredna), 2 stówy poszło, ale jestem zadowolona z zakupów. Jeszcze rozglądałam sie za tańszą koło stówki, ale po 1 była 2 razy cieńsza a po 2 pikowana a ja jestem dziwna baba i nie podobają mi się pikowane kurtki, chodź miała ładny kolor w szarości. Najlepiej lecę płacić do kasy samoobsługowej myk kurtka + inne drobiazgi (na koncie 200 zł) i tak dopiero po wpisaniu PIN myśle... kur... przecież miałam 2 stówy na koncie :p:p Ooops! Ale płatności mi nie odrzuciło... Okazało się, że bank za założenie konta w banku (bo przeszłam do innego) wypłacił mi 200 zł, które wpłyneło mi na konto 😅😅. A już myślałam, że debet i wizja odsetek :errr:.

Ktoś mi tu zrobił smaka na spagetii, więc dziś zrobię.

Mało tego idąc za ciosem i za tym, że mam generalnie dobry dzień poćwicze sobię. 50 min intensywnego treningu i będę jak nowo narodzona.

Nawet kupiłam sobie racucha na poprawę nastroju, ale zrobił się dziś totalnie zbędny :laugh2::laugh2:.

Lecę do ćwiczeń póki samolub nie przyjdzie (czyt, chłopak) 💪💪


@wiola0904 jak radzisz szukam zalet 😅 😅 😅
kochana!!! ta kurtka to chyba kazdemu poprawilaby humor! ja tez nie lubie pikowanych kurtek bo ja w pikowanej to wygladam jak paczek albo jak beza 😂 😂 😂
a co do cwiczen to meeega pomysl. ja cwiczylam kazdego dnia przed ciaza i kazdego dnia bylam w niebie z tego powodu. dobra muza, porzadny trening i od razu humor lepszy!
co do chlopaka... ja mysle ze Wy sie kochacie :p tylko czasem gdzies sie drogi rozchodza jak w kazdym zwiazku po to aby potem znowu spotkac sie na tej samej sciezce. jak bedzie bardzo samolubny to skop mu dupsko w ramach treningu, gwarantuje endorfiny nawet bez wiekszego wysilku :D
 
reklama
Do góry