reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja ostatnio nie mam czasu do Was zaglądać.
Wszystkim które zobaczyły 2 kreseczki gratuluję :* mam nadzieję, że wszystko będzie super się rozwijać.
Ja dzisiaj powinnam dostać okres ale na razie brak. Nie czuję żadnych objawów oprócz czasami delikatnie zaćmi mnie w brzuchu. Boję się zrobić ten aby nie być rozczarowaną, że brak drugiej kreski..
 
reklama
Brak bolu piersi - zawsze z tydzień przed @ czuje.
A dzisiaj jakas oslabiona jestem.
Do tego cos mnie miesnie bola.
Temperatura 37,2 :)
Nic innego nie zauważyłam :p
Piersi bolą i podbrzusze jak na @ . Zmęczenie ale to już spowodowane raczej pracą 🧐
U mnie piersi trochę tkliwe, jakby posiniaczone. Czasami dziś mnie kłuło tam w podbrzuszu. Dalej jestem płaczliwa. I w sumie tyle :p Trochę huśtawka nastrojów u mnie.
 
Dziewczyny, które testują w weekend lub na początku przyszłego tygodnia - jak się czujecie?
Dziś miałam uczucie jakby mnie coś rozkladało, jakby temp była przynajmniej 39, a jak sprawdziłam to 37,2. Od paru dni momentami uczucie jakby się dopiero dni płodne zaczęły, ale dziś 20dc (ostatnie cykle 26 i 25). Poza tym nic nie boli i nic nie dolega 🤔
 
Ja dzisiaj mam doła...tracę nadzieję że w tym cyklu się uda...bo dlaczego ma się udać? Głupia mam nadzieję...nie wiem czy kiedyś się uda ehhh...
 
Dziś miałam uczucie jakby mnie coś rozkladało, jakby temp była przynajmniej 39, a jak sprawdziłam to 37,2. Od paru dni momentami uczucie jakby się dopiero dni płodne zaczęły, ale dziś 20dc (ostatnie cykle 26 i 25). Poza tym nic nie boli i nic nie dolega 🤔
Może to dobry znak :) Często objawy infekcji to oznaka ciąży :)

Brzuch dalej boli jak na @ ale dziś trochę bardziej. A jak u Ciebie?
U mnie tylko tkliwe piersi i czasami zakłuje mnie podbrzusze, ale tak bardziej jak na owulację a nie jak na @. Musiałam dziś walczyć ze sobą, żeby testu nie kupić :p Wolę na razie nie mieć go w domu, żeby mnie nie kusił :D No i nie wiem jakoś tak dziwnie. Nawet woda Muszynianka mi nie smakowała. Była jakaś słona, dziwna. Miała taki dziwny smak jak wtedy kiedy ją piję jak mam kaca XD
 
Hej laski.
Ja dziś byłam u lekarza ze względu na ten guzek w piersi(choć już sama nie wiem czy on jest w piersi czy na zebrach) Nie śpię po nocach, płacze. W sumie rodzinny nie powiedział nic, mam skierowanie na usg. Dał tylko nadzieję że jeśli chodzi o niego to myśli że to jakiś wlokniak bądź torbiel, mówił że mam się nie stresować Ale tak się nie da. Iść prywatnie dopiero 16.01 także wtedy będę wiedziała coś więcej. Boję się że będę musiała zawiesić starania na jakiś czas [emoji52] Oby to nie było coś groźnego, bo w głowie mam już czarny scenariusz [emoji25]eh...
 
Ja dzisiaj mam doła...tracę nadzieję że w tym cyklu się uda...bo dlaczego ma się udać? Głupia mam nadzieję...nie wiem czy kiedyś się uda ehhh...
UDA SIĘ! Pozytywne nastawienie naprawdę dużo daje. Nie wiem ile się już starasz i co przeszłas ale nie poddawaj się i nie zalamuj. Prędzej czy później każda z nas zobaczy swoje ll 🙂
 
reklama
Może to dobry znak :) Często objawy infekcji to oznaka ciąży :)


U mnie tylko tkliwe piersi i czasami zakłuje mnie podbrzusze, ale tak bardziej jak na owulację a nie jak na @. Musiałam dziś walczyć ze sobą, żeby testu nie kupić [emoji14] Wolę na razie nie mieć go w domu, żeby mnie nie kusił :D No i nie wiem jakoś tak dziwnie. Nawet woda Muszynianka mi nie smakowała. Była jakaś słona, dziwna. Miała taki dziwny smak jak wtedy kiedy ją piję jak mam kaca XD
Ja jeden mam i też kusi xD
 
Do góry