reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dupa ☹ pink test strumieniowy o czułości 10 pokazał jakiś kur*a cień ciena innego cienia czyli wynik negatywny 🤦🏻‍♀️ i wiem, że pinki są do dupy ale mam ich aż 3 i chce się ich pozbyć 😂. Tak więc... Ten test wczoraj wieczorem był chyba jakiś po prostu dziwny i pokazał fabryczna kreske czy coś takiego. Tak więc... Hmm nie poddaje się jeszcze. Nie płaczę, nie cieszę się. Staram się zachować zimna krew (kiepskie powiedzenie chyba w tym przypadku) i zobaczymy co wydarzy się jutro 🤷‍♀️
I tak poza konkursem : co autor miał na myśli montując do tych testów te głupie szybki na pole testowe? 🙄 Trzeba się nieźle gimnastykować by dobrze spojrzeć bo odbija światło, palcuje się i jest po prostu durne 😂
Życzę, żeby ten duch cienia w kolejnych dniach ciemniał, no i żebyś zobaczyła już niedługo porządne tłuste ll 😁☺️
 
Mnie mniebtak wychodzily. Beta 54 a pinki biale ale to strumieniowe na plytkowym byl cien cienia 🤦🏻‍♀️
A jeszcze mam dwa stumieniowe 🙄 może po prostu od razu wywalę je do śmieci 💁‍♀️
I oprócz Ciebie była jeszcze inna dziewczyna z taką samą sytuacja tylko kurde nie mogę sobie przypomnieć jej nicku 🤔 nie ważne z resztą. Głupie testy 🤦🏻‍♀️
 
Hejka dziewczyny staram się czytać wszystkie posty. Sama się nie udzielalam, ale teraz jakoś mnie tknelo.
Staramy się o drugie dziecko od połowy 2018 bez efektu. Niestety nie zawsze było jak gdyż mąż za granicą pracuje.
Przytulanki były 18-19 stycznia w niedzielę według apki owulacja i faktycznie czułam ją.
Miałam jutro dostać okres. Dziś rano zauważyłam brązowe plamienie i już zrezygnowana że okres się zaczyna.
Jakie moje zdziwienie bo te plamienie brązowe i jakby podbarwiony sluz nadal jest A zazwyczaj miałam od razu dużo krwi +skrzepy
A tu takie coś.

Oby to był dobry zwiastun :)

Komórka jajowa wychodząc z jajnika nie przechodzi przez jakowod tylko trafia do próżni coś między macica a otrzewna. Dopiero potem jest zasysana przez jajowod. Jeśli masz dwa jajowody to jeden z nich przejmuje komórkę jajowa. Jeżeli masz jeden to masz duże szanse ze ponieważ mu nikt nie zabiera jajeczka to on je przejmie. Jeśli masz jeden sprawny a jeden nie to możliwe ze ten niesprawny bedIe przechwycal jakeczko ale ponieważ jest niedrożny to i tak z tego nic nie wyjdzie. :) tak to działa w skrócie i bardzo mocno łopatologicznie :) Po laparoskopii pol
Roku przerwy? Bardzo dużo. Ja miałam operacje z rozcięciem
Powłok
Brzusznych i mi kazano czekać tyle. Po laparoskopii powinno
Się starac po miesiącu z tego co wiem. Mi mówił lekarz ze wtedy szybko się starac póki się nie zrobią zrosty a te są już po 3 mcach :) Ale to Widzisz jakie mamy skrajnie różne informacje. Wiadomo ze jak się bois to warto czekać ale prosze skonsultuj się jescE z jakimś lekarzem. „Hej kumpel” - Hahha :) chciałabym żeby móje jakeczko tak powiedział do plemnika w tym mcu 🤣

No mnie znieczulali ogólnie, nacinali i zszywali jajowód i twierdzono, że tam musi się wszystko ładnie zagoić i trzeba odczekać min. 3 mc najlepiej pół roku... no to czekałam.\
Myśle przy pozamacicznej może ciut inaczej.

Dziewczyny dziękuję za kciuki, ale dziś mam 1dc [emoji849][emoji846]
To było komiczne po prostu. Nasikalam do pojemniczka zrobiłam test, pocierając się zobaczyłam krew na papierze. Testy ciążowe naprawde wywołują miesiączkę [emoji6]
Zbieram się do nastepnych starań i obiecuje że : nie będę robiła testów aż do 15dc. Strata mojego czasu i pieniędzy, nie będę zwracała uwagi na żadne mdłości ciągnienia, bóle pleców itd , i będę ignorowała każdą kreskę ktora się pojawi po 10 minutach [emoji16]
Dziś zamawiam testu owu i do dzieła[emoji846]
No i wg obietnic dziś również 1dzien postu Dąbrowskiej bo czuję się paskudnie. Za Was mocno trzymam kciuki! [emoji8]

Paskudna @. Szkoda!
Chodakowska OK ale jej ćwiczenia bardzo obciążają kolana.
 
A jeszcze mam dwa stumieniowe 🙄 może po prostu od razu wywalę je do śmieci 💁‍♀️
I oprócz Ciebie była jeszcze inna dziewczyna z taką samą sytuacja tylko kurde nie mogę sobie przypomnieć jej nicku 🤔 nie ważne z resztą. Głupie testy 🤦🏻‍♀️

ja mam jeszcze jeden strumieniowy i jeden pinka elektroniczny, zostawiam je do nastepnego cyklu, żeby porównywać z innymi :)
 
reklama
Dziewczyny ja chyba zwariowałam. Zrobiłam test o czułości 25. I po 6 min (tak wiem że max pięć minut) pojawił się cień cienia na zdjęciu tego tak nie widać bardzo chyba. Zastanawia mnie to bo na tym teście a (od sparzenia się pinkiem) zawsze używam jednej firmy nigdy nie pokazywal się nawet cień gdy nie było ciazy. Luknijcie. Szczerze widać cos czy tylko ja świruje i tam nic nie ma?

Od razu dodam nie wiem który dzień po nie używam testów owu a ona mogła się przesunąć po na początku stycznia poronilam samoistnie.

Zwariuje.
 

Załączniki

  • IMG_20200202_075832.jpg
    IMG_20200202_075832.jpg
    803,7 KB · Wyświetleń: 139
Do góry