reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ehem w Polsce. Może w większych miastach jest lepiej, u mnie w mieście przyjmuje tylko 3 ginów na NFZ, 2 to kobiety (w bardzo podeszłym wieku), a prywatnie cała zgraja, z 10 ich będzie [emoji41]
Ale w Polsce? Co za dziady!

Ja nie miałam z tym problemu. Normalnie hormony mam jutro na NFZ (trzy), na drożność do szpitala też dostałam na NFZ. Na szczęście mi problemu nie robią..



Idź, idż. Ja poszłam na swój 1 monitoring i od razu miałam ciąże [emoji7] [emoji7] ale kto mógł przewidzieć, że moje owualcje były zaraz po okresie 9-10 dc wtedy.,



Nie martw się... ja też nie potrafię.
Mam taki charakter że muszę mieć wszystko poukladane, przemyślane, analiza, dedukcja, A tak na spontana to po prostu wbrew mojej naturze !! [emoji849] [emoji849] [emoji17] [emoji17] [emoji17]
 
A jakie witaminy brał Twój maz? Ja muszę dla swojego coś ogarnąć i tak się rozeznaje w temacie :)
L karnityne, mace, żeń szeń, Wit C, D, E, A, selen, Wit z grupy B, cynk, kwas foliowy 😅😅😅 trochę marudził, że go faszeruje tabletkami, ale wyniki o wiele lepsze, poprzednio byliśmy załamani a w tak krótkim czasie jest już w miarę ok, ale dalej będzie brać to wszystko
 
reklama
Ja mam 33 i myślę sobie.. ehhh gdybym miała te 27 lat.. 😂😂 kobiecie nie dogodzisz 😁
matko!!! to Wy juz emerytki :D haha. ja mam 35 (jeszcze przez 2,5miesiaca, zeby nie bylo, ja do ostatniego dnia przed urodzinami mowie ze mam 35) i co z tego? to tylko liczba... dziewczyny, toc pol zycia za soba nawet jeszcze nie mamy (ja planuje zyc minimum te 80lat, mam mlodszego chlopa wiec zeby sie nie wyszalal czasem beze mnie za duzo 🤪 😂 😂 😂 ) jestemy mlode dziewczynki! juz to kiedys mowilam... dla mnie starosc bedzie wtedy gdy nie bede wiedziala co jest gorsze. alzhaimer bo zapomnialam wypic czy parkinson bo porozlewalam :D a teraz to dopiero zaczyna sie ta piekniejsza czesc zycia...
 
Do góry