reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Mój lekarz mówi do mnie że planowanie seksu w owulację i liczenie kiedy co i jak i nakrecanie się nic nie da tylko utrudni. Mówi do mnie "zajmij się czymś, wyjedz gdzieś idz na spacer" yhyyyy a na spacerze co trzecia w ciąży i jak tu nie myśleć [emoji16] ja tez nie potrafię się odciąć i nie myśleć, jak się czegoś chce to nie da się tak po prostu odciąć od tego
Lekarzowi to moze latwo powiedziec a tu caly czas siedzi w glowie
 
Czesc dziewczyny 😊 u mnie dzisiaj 11dc i pierwszy raz widze u mnie śluz,przezroczysty i ciagnacy-odkryłam go przez przypadek,bo stwierdzilam co ma byc to bedzie,lubie z Wami tutaj byc i czytac,ogladac wasze kreseczki,ja nie potrafie sie nakrecac,chyba juz gdzies tam w srodku jestem pogodzona,ze moge nigdy nie miec maluszka,seks jest cudowny,wiec nie robie nic z musu,moj partner tez zawsze ma ochote i cale szczescie,bo jak mi czasami odwali to potrafie zaciagnac mojego w rozne miejsca i tadaaa 😈 😂 milego dnia dla Was i trzymam kciuki za nas wszystkie ✊💕
 
Ja też niestety nie umiem się wyłączyć, najwidoczniej jaka jestem [emoji1745]
Żeby to było takie proste. Jak słyszę od kogoś nie planuj, uprawiaj seks, cieszę się tym.. no JAK?! Czy Wy umiecie się tak wyciszyć? Ja totalnie nie. Nie potrafię, nie umiem. Może niektórzy mają takie predyspozycje ja nie, niestety. To takie udawanie ze mnie to nie obchodzi. W środku wszystko i tka analizuję [emoji6]
 
reklama
Uuu szalona [emoji3]
Czesc dziewczyny [emoji4] u mnie dzisiaj 11dc i pierwszy raz widze u mnie śluz,przezroczysty i ciagnacy-odkryłam go przez przypadek,bo stwierdzilam co ma byc to bedzie,lubie z Wami tutaj byc i czytac,ogladac wasze kreseczki,ja nie potrafie sie nakrecac,chyba juz gdzies tam w srodku jestem pogodzona,ze moge nigdy nie miec maluszka,seks jest cudowny,wiec nie robie nic z musu,moj partner tez zawsze ma ochote i cale szczescie,bo jak mi czasami odwali to potrafie zaciagnac mojego w rozne miejsca i tadaaa [emoji48] [emoji23] milego dnia dla Was i trzymam kciuki za nas wszystkie [emoji110][emoji177]
 
Do góry