reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki grudniowe 2012

Annie , mi mozesz wyslac:)
Ashlee , u mnie mlody z przedszkola 2 tygodnie temu przyniosl katar , a pozniej goraczke mial i ja sie zarazilam i chodzilam zasmarkana i z bolacym gardlem ale przeszlo, ale zeby bylo weselej to mlody od soboty na antybiotyku , bo w piatek przyniosl z przeszkola 40 stopni goraczki i lekki kaszel, dostalismy antybiotyk dla niego na pogotowiu bo niby cos na oskrzelach a guzik prawda , bo nic mu nie przechodzilo i poszlam w srode prywatnie z nim do lekarza i sie okazalo zapalenie tchawicy , :/ jego kolezanka z grupy tez to ma , biedy w nocy ze wtorku na srode nie spal bo tak go kaszel meczyl no i biegunka , skutek uboczny bo tamtym antybiotyku jednym slowem masakra :/ no i dostal antybiotyk na 4 dni ktory ma dzialanie od ostatniej dawki jeszcze 3 dni wiec ten tydzien byl w domu i w poniedzialek raczej tez nie pojdzie. a w przedszkolach u nas panuje tak : angina , wirusowka 3 dniowa , zapalenie tchawicy i krtani wywolany przez jakis tam wirus ... kochane przedszkole:crazy:
a ja dzis robilam pierogi leniwe , i pizze zrobie na wieczor:) od kilku dni mam dni gloda:) i jem co sie da:) na wszystko mam smaka:) ale jedno co mnie niepokoi to to ze mam taki lekki bol takie cmienie nawet nie bol jak na okres:/
 
reklama
Ja tez chce, póki co mam liste podst rzeczy, ale jeszcze takiej szczegółoweij nie mam, a co do szpitala - to mam liste na stronie mojego szpitala co trzeba ze sobą mieć dokładnie :)
 
a propo głoda to ja też żarta jestem jak nie wiem co od kilku dni :sorry2:

za godzinkę zaczynam robić blok czekoladowy :-):-):-) :-D :-p

kto chętny to zapraszam!!!!! :blink:
 
Marciu - ja dopiero 21 pażdziernik - i to bedzie 22tc+1, standardowa kolejna wizyta u mojego gina co 4 tyg, ale jestem zapisana jeszcze na usg genetyczne połówkowe tj, 14 października czyli 21tc+1.

Dobranoc laseczki, jutro ciężki dzień mnie czeka, bo trzeba się przygotować na niedzielny nalot :)
 
reklama
Karola, ja poproszę kawałeczek bloku czekoladowego :happy: Ale tylko kawałeczek, bo moje jedzenie obecnie wygląda tak: jem kawałek z apetytem a po chwili: ble, już nie mogę :nerd:... Babcia męża zrobiła nam jedzenia na 2 dni i niestety smakowało mi tylko przez kilka godzin. Następnego dnia było dla mnie niejadalne... A jutro teściowa ma przynieść rybę. Sama nie wiem...sama nazwa: ryba, jakoś mnie nie kręci. Oby mnie nie pokręciło w drugą stronę... :baffled: I znów mi niedobrze....
 
Do góry