reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki forever!

hej :)

maz w domu byl wiec czasu brak ....

Paulinka jejku biedna mala :( mam nadzieje , ze juz jest lepiej i bedzie tylko lepiej :)


Emyly ja mam to samo zdanie co Paulina :) naciagaja ile sie da ...



Monia trzymaj sie kurcze moze jakis urlop ? :)


oki lece z mlalym do "zlobka" dzisiaj ma zostac troche sam i juz mnie brzuch boli :/
 
reklama
właśnie też tak myślałam. jejuuu czy te wszystkie wybory muszą być takie ciężkie?? człowiek tylko głupieje i spać po nocach nie może z tych błahych powodów. przewiozę Igora jezcze na próbę i w jednym i w drugim i zobaczymy, albo niech mąż zdecyduje i będę miała problem z głowy :p
a jak tam w Wielkopolsce, macie śnieg??
Asionek - trzymaj się dzielnie :)
 
Ostatnia edycja:
Emy a śniegu tu u nas od cholery, dosłownie i ciągle pada, choć temp. na 0 st.

ja bym wzięła ten tańszy fotelik bez bajerów bo niedługo młody będzie chciał sam pomykać na rowerku a nie rodziców się trzymać;)) więc to tylko zakup chwilowy, zainwestuj w dobry kask z regulacją, starczy na lata;)) my mamy giant i jest super, Daniel ma go od roczku a starczy mu na dużo dłużej;))
 
reklama
Do góry