reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

No u mnie w końcu na tesie owulacyjnym pojawił sie ślad drugiej kreski, czyli owulacja tuż, tuż.... wg pasków, natomiast mi się wydaje, ze już ją miałam po oznakach mojego organizmu (kłucia w prawym jajniku, rozciągliwy przezroczysty śluz).
Ale wychodzi na to, ze nie znam jeszcze swojego organizmu i jak w tym cyklu mi sie nie uda to zacznę mierzyć temertaurkę i wtedy możne dojdę co i jak......My nie odpuszczamy staranek, więc czy była owaulacja czy będzie moze w tym cyklu się uda......zobaczymy.
Karola idz na betkę - będziesz wiedziała i nie oszalejesz emocjonalnie....
Kurcze może tez powinnam sie zaopatrzyć w te ziółka........:-)
Trzymam kciuki za testowanka
 
reklama
mrówka u mnie też jest rumianek, dzięki temu ziółka ładnie pachną ;-)

zaznacz sobie na ovufriendzie, że pijesz ziółka bo jak bym w razie zapomniała, że to Ty też je pijesz to sobie luknę na Twój wykres.

pijesz od 1 dc?

widzę, że owu przyszła u Ciebie punktualnie, myślisz, że to dzięki ziółkom? czy wcześniej też miałaś owu w 14 dc?
Nie, ziółka zaczęłam pić tuż po @ - bo wtedy je dostałam od kolezanki ( z tego forum ;-)). U mnie cykle raczej regularne 28-29 dni więc ovu pewnie zwykle bywała w 14 dc. Ale przyznam szczerze,że nie jestem pewna czy ovu friend w tym miesiącu dobrze wyznaczył mi termin owulacji...Temperaturę miałam trochę zaburzoną przez chorobę, miałam gorączkę...a jeśli miałabym wierzyć mojej intuicji i obserwacji swojego ciała to postawiłabym raczej teorię że owulację miałam wczoraj - czyli w 16 dc-ale cóż pozyjemy, zobaczymy kiedy przyjdzie @ (oczywiście najlepiej by było jakby w ogóle nie przyszła ;-)) na wszelki wypadek starania były uskuteczniane w różnych terminach,żeby przypadkowo niczego nie ominąć. Dziś pomimo że ovufriend pokazuje mi dzień nie płodny to zamierzam jeszcze poprawić staranka:tak:
 
Karola idz na betkę - będziesz wiedziała i nie oszalejesz emocjonalnie....

ale ja nie jestem (jeszcze w ciąży), ja dopiero co cykl zaczęłam, pomyliło Ci się z karotką ;-)

dopiero co pojawił się cień II kreski? to do owu jeszcze trochę, bo gdyby II kreski były tej samej barwy to by dopiero wtedy oznaczało, że owu tuż tuż (za ok 24-48h).

a który masz dc? wiesz czasami objawy się nie pokrywają (śluz, kłucia, testy owu), jak zaczniesz mierzyć tempkę to będzie najlepiej widać czy i kiedy był skok temperatury :tak:

tak czy siak, 3mam mocno kciuki za Twoją owulacje i by nie trzeba było mierzyć tempki w nastepnym cyklu bo ten zakończy się fasolką!
 
Cześć dziewczynki! Mam mały problem i kłopot. Wczoraj oficjalnie zaczęliśmy staranka o dzidzię i wieczorem było przytulanko. Dziś jest 6dc i zauważyłam, że mam mega rozciągliwy śluz z niteczkami krwi. Już dawno takiego u siebie nie widziałam :szok: ale nie wiem czy mogę ten śluz uznać za płodny ponieważ wczoraj były przytulanki i śluz może być zmieszany z nasieniem prawda? Co o tym myślicie? Od stosunku minęło 13h.
Szczerze powiedziawszy to raczej myślę,że to może być mieszanka wydzielin Twoich i Twojego męża - to często zaburza obraz śluzu. Spróbuj wieczorem zaobserwować pobrany bezpośrednio z szyjki - może wtedy obraz będzie pewniejszy:blink:
 
mrówka hehe, ale zbieg okoliczności, ja też dostałam ziółka od koleżanki z forum, zamówiła i zanim doszły okazało się, że jest w ciąży :-)

ja liczę na to, że ziółka przyśpieszą mi owulacje i sprawią, że następny cykl też będzie owulacyjny bo niestety u mnie owulacja nie chce występować w każdym cyklu :-(

a najlepiej to, żeby ziółka tak zadziałały, żeby była fasolka wtedy mam spokój z wykresami i z cyklami na 9 miesięcy, hehe
 
Sorrki pomyliło mi się:-D
Ale trzymam kciuki za nas wszystkie.
Dzisiaj mam 15 dzień.
To jest mój pierwszy miesiąc z paskami więc jeszcze sie gubię.....
A czas od momentu śladu na paseczkach do II grubych kreseczek jest długi??? Bo myślałam, ze to już szybko idzie;-)
Dzisiaj po pracy zobaczymy co mi wyjdzie.
Echhhh po co ja się tyle zabezpieczałam..........
 
Dzięki dziewczynki.:tak: Faktycznie chyba zrobię betkę... dla pewności poczekam jeszcze z 2-3 dni,jak nadal @ nie będzie,to tak zrobię. Z tym,że jeśli po raz kolejny będzie powyżej 45dc,to idę do gina i nie wyjdę od niego,dopóki mi czegoś nie przepisze.:no: Bo to są jakieś jaja... No ale nic,zobaczymy.:-)
 
Sorrki pomyliło mi się:-D
Ale trzymam kciuki za nas wszystkie.
Dzisiaj mam 15 dzień.
To jest mój pierwszy miesiąc z paskami więc jeszcze sie gubię.....
A czas od momentu śladu na paseczkach do II grubych kreseczek jest długi??? Bo myślałam, ze to już szybko idzie;-)
Dzisiaj po pracy zobaczymy co mi wyjdzie.
Echhhh po co ja się tyle zabezpieczałam..........
Rybka u to trochę zależy od stężenie LH w Twoim organizmie i od czułości testów. U mnie np ślad drugiej kreseczki pojawił się 3 dni wcześniej od zdecydowanego pozytywnego testu ( w czwartym dniu testowania - 15 dc- kreseczka testowa była nawet ciemniejsza od kontrolnej), z każdym dniem troszkę ciemniała. Myślę że testy ovo to fajny wynalazek, pozwalają lepiej poznać swoje ciało.
 
reklama
żabucha - dobre te punkty :tak: choć przy kilku się uśmiałam :-D
karotka - a w którym dc jesteś? może poczekaj jeszcze kilka dni, podobno najlepiej test wychodzi tydzień po terminie spodziewanej @, albo faktycznie idź na bete.

Ja dziś mam 29 dc ale jeszcze czekam, nie wiem czy jutro zrobię test... Jejku wy prawie wszystkie pijecie jakieś ziółka czy bierzecie jakieś "wspomagacze" a ja tak na "sucho"... ;-)
 
Do góry