reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Hej kochane.:-( Testowałam...oczywiście I krecha....:no: Nawet mi się nie chce o tym pisać,bo mnie trafia....ale dzięki za kciuki- póki nie ma @,jest nadzieja.:sorry2:

naftanalek :szok: a wiesz co,my byłyśmy razem na wrześniówkach 2009 :-) super,że jesteś z nami i dobrze,że badania wyszły ci ok.
ulika zgadzam się,za pierwszym razem u mnie to bardziej kontrolowana wpadka była,żadnych stresów,od razu zaskoczyło...i też nie miałam tej wiedzy co teraz,byłam taka beztroska,a teraz,jak zajdę w ciążę,to wiem,że będę mieć zupełnie inne podejście-bardziej spanikowane.:-D
żabucha z tym miesiącem największej płodności,to mnie ktoś wkurzył,bo ja też z czerwca jestem,no i jak na razie dupa.:wściekła/y: Z drugiej strony,może za wcześnie testuję? W końcu ja tylko założyłam,że cykl ma być 28-dniowy,na tej podstawie wyszło,że @ miała być 17.06,ale tak naprawdę,to mam kompletnie zwariowany cykl,więc nic nie wiem...mój gin mi powiedział,że mogę zajść w ciążę w każdej chwili przy takich cyklach i jak nie wiadomo kiedy owu była.:no:
Ale punkty wyszczególnione fajnie. Będę od dziś męczyła P. od 2 do 5 rano na diecie głodowej.:-D:-D:-D
 
reklama
19. Zalecane jest stosowanie mieszanki ziołowej przedstawionej poniżej.
Mieszanka ziołowa pomocna przy bezpłodności.

1. Liść melisy – 100 g
2. Ziele lebiodki – 50 g
3. Kwiat rumianku – 50 g
4. Ziele macierzanki – 50 g
5. Liść pokrzywy – 50 g
6. Ziele dziurawca – 50 g
7. Owoc rdestu ptasiego – 50 g
8. Owoc niepokalanki – 50 g
Z wymieszanych ziół bierzemy 1 łyżeczkę ziół i zalewamy szklanką wrzątku. Parzymy pod przykryciem 30 minut, przecedzamy i pijemy wieczorem. Napar mogą pić oboje małżonków."

to są właśnie skład ziół ojca Sroki, które piję w tym cyklu! :-D
 
mrowkaa dzięki za słowa otuchy:tak: No staram się właśnie jeszcze nie rezygnować,bo wiem jak było w 1 ciąży i wiem też,że skoro cykl mam jaki mam,to równie dobrze może być po prostu za wcześnie. Ale nie wiem za ile powtarzać test...
Śmiałam się wczoraj,że jak zamówiłam testy,to było ich chyba 20 albo 25 i tak lekko podchodziłam do tego,że pewnie mi na rok starczy....ja dzisiaj patrzę,a tu już tylko 3 zostały.:szok: No wariacja jakaś...
 
karotka - i tak trzymać :tak: może po prostu zrób sobie beta HCG? to badanie szybciej wykryje ciążę niż testy ciążowe z moczu. Będziesz się męczyła z tą niepewnością... Sama wiem po sobie. Z jednej strony im dłużej nie ma @ tym większa jest nadzieja,ale z drugiej każdy kolejny dzień to większa męczarnia. Ja tak miałam w poprzednim cyklu. W końcu doszłam do wniosku,że wolę poznać prawdę - nawet jeśli okaże się że jest gorzka i smutna niż męczyć się z tą niepewnością. Poszłam na badanie i niestety wyszło negatywne. Było mi smutno... ale po jakichś dwóch dniach znowu zebrałam siły i postanowiłam jeszcze lepiej zadbać o siebie i przygotować się na kolejna szansę. Dlatego moim zdaniem lepiej znać prawdę- niezależnie od tego jaka ona jest.
 
Cześć dziewczynki! Mam mały problem i kłopot. Wczoraj oficjalnie zaczęliśmy staranka o dzidzię i wieczorem było przytulanko. Dziś jest 6dc i zauważyłam, że mam mega rozciągliwy śluz z niteczkami krwi. Już dawno takiego u siebie nie widziałam :szok: ale nie wiem czy mogę ten śluz uznać za płodny ponieważ wczoraj były przytulanki i śluz może być zmieszany z nasieniem prawda? Co o tym myślicie? Od stosunku minęło 13h.
 
reklama
mrówka u mnie też jest rumianek, dzięki temu ziółka ładnie pachną ;-)

zaznacz sobie na ovufriendzie, że pijesz ziółka bo jak bym w razie zapomniała, że to Ty też je pijesz to sobie luknę na Twój wykres.

pijesz od 1 dc?

widzę, że owu przyszła u Ciebie punktualnie, myślisz, że to dzięki ziółkom? czy wcześniej też miałaś owu w 14 dc?

ewka ciężko stwierdzić bo po przytulankach śluz czasami jest inny. Zobaczymy jutro albo dziś wieczorem, jak nadal będzie rozciągliwy i przezroczysty to znaczy, że jest płodny i owu nadchodzi :tak:

bardzo Ci tempka skacze :baffled: mierzysz zawsze o tej samej godzinie, przed wstaniem z łóżka?
 
Ostatnia edycja:
Do góry