reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

wanda myślę, że tak, czasami mam tak, że jak R wejdzie, że się tak wyrażę mocniej, czuję mocne kucie w jajniku, lewym albo prawym, jeszcze nigdy oba na raz. To krótki ostry ból, taki kujący.
 
reklama
Mroowka dzięki. Tak mnie jakoś dopadło. Ciągle tylko jedna kreska i jedna kreska... Eh...
Chciałabym urodzić przed 30-stką. Jeszcze jest szansa, ale jakoś wątpię czy się uda...
No nic jutro będzie nowy dzień, mam nadzieję, że te smutki mi przejdą ;-)


Staraczka przykro mi :-( Trzymam moooooocno kciuki za kolejny cykl!


Karola
widzę, że u Ciebie tempka w górę idzie... Czyżby owu, ale tak wcześnie?


czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Beti - 18.06 18.06.
- II
Ewka358 - 18.06
- @
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)

Karotka00 - 17.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
Moniqaa -26.06 -
@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Mroowka - 04.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
lamorela - 12.07 17.07 (przetestuję się jeżeli @ nie przyjdzie)
Staraczka13
 
Moniqaa - ja mam z tą trzydziestką tak samo :dry: Jeszcze tyle się nasłuchałam pod kątem raka piersi, jak ważne jest, żeby się wyrobić do 30-stki, że boję się trochę dłuuugich starań. Gdyby był inny czas, myślę, że mogłabym się bardziej cieszyć tym etapem, a tak mam pełne gacie strachu :dry: No ale cóż, będzie jak ma być... Poza tym nie do końca widzę różnicę między 30 a 31 czy 32 :rofl2:

czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Beti - 18.06 18.06.
- II
Ewka358 - 18.06
- @
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)

Karotka00 - 17.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
Moniqaa -26.06 -
@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Mroowka - 04.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
lamorela - 12.07 17.07 (przetestuję się jeżeli @ nie przyjdzie)
Staraczka13 18.07 18.07
 
Ostatnia edycja:
Straczka, ja tam nic o raku piersi nie czytałam i nie czytam, więc proszę mnie nie straszyć ;-) W sumie też nie widzę różnicy, ale ubzdurałam sobie tą trzydziestkę i już :-p

Ja jeszcze mam jeden cykl, bo z tego wychodzi mi w tych śmiesznych kalkulatorach marzec, więc teoretycznie w następnym byłby kwiecień (a w kwietniu mam urodziny).



PS. Hmm... chciałam zobaczyć jaka data wyjdzie jak podam pierwszy dzień @ 30.06 - data to 05.04.2014, ale najlepsze jest ostatnie zdanie:

Prawdopodobny okres poczęcia: 10-16.07.2013 r.
Koniec pierwszego trymestru: 05.10.2013 r.
Koniec drugiego trymestru: 04.01.2014 r.
Oczekiwany termin porodu: 05.04.2014 r.
Aktualnie jest to raczej ciąża urojona (biorąc pod uwagę wprowadzone w formularzu dane)
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Dla ciekawych: http://www.kalbi.pl/kalendarz-ciazy
 
Ostatnia edycja:
Lamorela - no to może mi się jednak cykl rozjechał maksymalnie i może wczoraj miałam owu i może coś z tego będzie ?

Ok, ja się żegnam - będę za tydzień :)
Życzę wszystkim stosunkowo udanych ranków i wieczorów, jak kto lubi i wielu II :)
 
moniqaa haha wiem,ja też często patrzę właśnie na ten kalkulatorek i jak pierwszy raz ten tekst zobaczyłam,to się pięknie uśmiałam :-D:-D
 
Karola [/B]widzę, że u Ciebie tempka w górę idzie... Czyżby owu, ale tak wcześnie?

nieee, na owu zdecydowanie za wcześnie, do tej pory miałam owu w 22dc i w 33dc więc 4 dc to by było z lekka szaleństwo :szok:

pewnie tempka trenuje skoki by być świetnie przygotowanym gdy owulacja nadejdzie :-D

dziewczyny, super te Wasze dzieciaki, rozbrajające teksty mają!!!
 
tekst jest super :-D
Monia...jeśli dobrze kojarzę, to u Ciebie ovu występuje co drugi cykl? prawda? chyba,że mylę fakty... Więc nawet jeśli nie tym razem to w przyszłym miesiącu owulka na pewno będzie :tak: Ale nie ma się co zamartwiać na zapas, bo nikt nie powiedział,że w tym cyklu się nie udało-trzeba jeszcze troszeczkę poczekać,choć sama doskonale wiem że to właśnie jest najtrudniejsze. A tak nawiasem to ja nie widzę niczego złego w rodzeniu po 30-stce! Zwłaszcza,że dopiero będziesz przekraczała jej dolną granicę. Sama mam wiele koleżanek które są po 30 i dopiero teraz zakładają rodziny. Niektóre mają nawet po 35! Takie czasy-to już jest raczej norma. Głowa do góry! Uśmiech na buźce proszę namalować i rozchmurzyć się!!:tak:
 
reklama
emalia -no właśnie dlatego jeszcze perę dni się wstrzymuję z tym testem by nie było za wcześnie :sorry2:
karotka - trzymam kciuki przez całą noc i czekam na poranne pozytywne wieści :tak:
Moniqaa -będzie dobrze kochana, myśl pozytywnie :tak:
staraczka - strasznie mi przykro, miałam nadzieję na wspólne testowanko :blink: ale nie łam się, dzieciaczki wiosenne są cudowne, ja miałam termin z młodym na 6.04. a urodziłam 10.04 tak że na pewno lipiec będzie twój :tak::-)
wanda - to życzę owocnego urlopu...i wracaj z II :-)
 
Do góry