reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

Airfix ja też już na luzie do tego podchodzę. Nawet w dni płodne nie chce mi się bzykać. Mój m zadał mi dziś pytanie który mam dzień cyklu, jak powiedziałam że 16 dc to odparł że nie przyłożyłam się za bardzo. Byłam w szoku bo on zawsze wkurzał się jak liczyłam dni i chciałam go brać w dni płodne. Ja w tym cyklu owulkę mam prawdopodobnie z prawego jajnika i w ogole go nie czuje i dobrze bo się nie spinam. Jak mam z lewego to ostro ten ból owulacyjny czuje i wtedy się nakręcam. A tak nawet nie wiem czy owulka była.My sexiliśmy się tylko 12 i 13 dc, śluzu dużo nie było więc z tego cyklu raczej nic nie będzie. W czerwcu lecimy na wczasy i mam ślub brata więc płakać nie będę jak się nie uda.
 
reklama
Jest ciaza....malutka bo beta 15 ale jest i oby rosła...chociaz się strasznie boje[emoji53]ale dziś 26dc więc muszę wierzyć ze urośnie i będzie dobrze....trzymajcie kciuki proszę....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak liczyłam na ten cykl...A tu dość ze lecze infekcje to jeszcze mi serducho nawalilo. Muszę potas wyplukac jakoś z organizmu bo mam za wysoki i stąd problemy
 
reklama
Airfix wielkie gratki i powodzenia! Nudnej i zdrowej ciąży życzę. Zdradź nam jak to zrobiłaś.Dużo było bobosexów? Ja mam dziś 12dc, jajnik i podbrzusze nawala ostro więc zbliżam się ku owulce. Na razie kiepsko się staramy bo nie ma czasu, albo zmęczeni jesteśmy, mój synek ciągle z nami i nie ma za bardzo jak.Ostatnio było 8 dc, dzisiaj wypadałoby ale nie wiem czy mąż się skusi bo trochę wczoraj się pokłóciliśmy. Więc może być tak że ten cykl nam wypadnie.
 
Do góry