reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

Ja nie mogę zajsc, chociaż dwa razy miałam delikatna kreskę na teście ale nie wiem czy to błąd testu czy rzeczywiście to był początek ciazy, ale później przychodziła @.

A ty wiesz dlaczego dochodzi do poronienia? Ja kiedyś czytałam że grzyby lub pasożyty mogą być przyczyną, jak znajdę ten artykuł to go wkleje.
Ja zachodze raczej bez problemu...5 prób 5 ciąż...Ale robię i niewiadomo czemu bo wyniki mam dobre poza Hashimoto ale w stanie uśpienia i mutacji MTHFR...od dziś biorę clexan duża dawka czyli zastrzyki w brzuch Plus encorton steryd czyli tzw. Żelazny zestaw i liczę ze tym razem się uda....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Martyska ja tak jak Edyta....niby zachodzę, niby jest cień na tescie , a potem @ przychodzi, badania wychodzą dobre, i genetyczne i jakieś przeciwciała .Mam hashimoto tez i niedoczynnosc tarczycy. Endokrynolog mi kazał encorton brać bo ze wyniki na przeciwciała kardiolipinowe mam na granicy normy, a nie mogę brać acardu i clexane bo mam zaburzenia krzepnięcia na które biorę leki, bym sie wykrwawiała po clexane.
 
Martyska to życzę powodzenia aby się w końcu udało ;-)
Chciałabym bardzo...chociaż staram się podchodzić na spokojnie pomimo tego Encortonu i clexanu i tony innych lekow....stwierdziłam że jak zajde to super a jak nie to lecimy na wakacje...byleby nie poronic bo tu psychika mega siada[emoji53]mąż prosił żebym do psychologa poszła i zmieniła myślenie...
wczoraj widziałam się z mojego męża kuzynem i oni 6 razy in vitro próbowali i za każdym razem się nie udało ale wierzą że kiedyś przyjdzie ten czas....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napewno się uda może wakacje to dobry pomysł? Wiem że po tylu próbach można się zalamac ale nie wolno się poddawać ;-)
 
Airfix czy to możliwe że po wit b6 nie mam plamien po @? zawsze je miałam a jak narazie cisza, @ mi się skończyła a ja bez plamien i w szoku jestem
 
Edytka To mozliwe:) poszedł estradiol w górę i progesteron pewnie też. Możesz jeszcze Inofem brać i jak najbardziej poszukaj B-complex 50mg lub 100mg. Bo Ci sluzy:)
 
Dziewczyny czy wam też od owulki do okresu to tak jakby te dni stały w miejscu? Od soboty to wydaje mi się ze wieczność minęła A to dopiero 5 dzien...jeszcze tydzień do testowania[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry