reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

Hej. [emoji4] Witam i chętnie się do was przyłącze. 30 lat kończę w czerwcu, ale myślę, że i taką gówniarę przyjmiecie. Jestem już mamą. Mój synek w lipcu kończy 3 lata i zdecydowaliśmy z mężem, że już czas na kolejne. [emoji4] Starania zaczynamy od lipca lub sierpnia, bo jesteśmy w trakcie przeprowadzki, ale już chciałam się przywitać i poznać współstaraczki. [emoji4]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy[emoji5] życzę powodzenia [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Edytka Masz zaburzony troszkę stosunek lh do fsh,wygląda to jak początek bądź przejściowe pcos o tym powinien zdecydować wynik usg. Testosteron też masz w górnej granicy co by przemawialo za lagodnym pcos. Stąd braki owulacji, krótkie bądź nieregularne cykle. Może też być wina niskiego progesteronu. Podniesiesz go i hormony wrócą na miejsce
 
Edytka Masz zaburzony troszkę stosunek lh do fsh,wygląda to jak początek bądź przejściowe pcos o tym powinien zdecydować wynik usg. Testosteron też masz w górnej granicy co by przemawialo za lagodnym pcos. Stąd braki owulacji, krótkie bądź nieregularne cykle. Może też być wina niskiego progesteronu. Podniesiesz go i hormony wrócą na miejsce

Tylko ja tu nie mogę liczyć na pomoc, nawet mi przepisać nie chciała progesteronu. Mam nadzieję że ten żel zadziała
 
Edytka Castagnus podnosi progesteron też, herbatka miętowa obniża testosteron...może coś tak spróbować chociaż?
 
Airfix castangus jak brać? Chyba kiedyś brałam ale nie pamiętam a herbatkę sobie napewno kupię,dziękuję za wskazówki ;-)
 
Edytka Ja kupuje w aptece do 20zl kosztuje ten Castagnus i do wagi 60kg bierze się 1tabl, wyżej niż 60-2tabl. Jakbyś nie mogła kupić to daj znać.
 
Airfix u nas można kupić bez recepty ( chociaż to) , trzeba brać od 1dc i czy do momentu kiedy w ciąże się nie zajdzie? czy do ovulacji?
 
reklama
Edytka Castagnusa mozesz zacząć brać obojetnie od którego dnia cyklu. I bierzesz 3mce i odstawiasz, ja robie przerwy miesiąc albo wcale....bierzesz dokąd w ciaze nie zajdziesz. Jednak najlepiej działa przez te 3mce...i potem z miesiąc jak sie zrobi ten przerwy. Wit b6 100mg tez ma podnosić progesteron...kupić mozesz...nie u każdego ona działa, mi nie pomogła akurat. Ale u Ciebie moze zadziałać, spróbować mozesz :) kompleks witamin B mozesz zażywać ok 50mg.
 
Do góry