reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2023

reklama
To jak test pozytywny wychodzi to tego dnia nie współżyjesz? Sory wstyd pytać ale ja serio pierwszy raz mam z testami miałam 12 dc wiec wtedy wspolzylismy później 13 dc i 15 dc.
Wierzymy w mit że przed owulacja jest na dziewczynkę a w owulację na chłopca 😁😁😁 jednak jak zaszłam z synem było po pozytywnym owulaku a z córką jak miałam pozytywny w 16 DC to ostatni raz było 15 DC i pyk córka 😁 dlatego teraz jak mam pozytywny owualcyjny to na następny dzień. po po skoku piku jest owulacja 24-36 godzin o ile do niej dojdzie :)
 
Dobra chyba powoli ten pik idzie w górę następne zrobię w 10 DC albo i 11 DC
 

Załączniki

  • IMG20230218204616.jpg
    IMG20230218204616.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 63
  • IMG20230218204548.jpg
    IMG20230218204548.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 61
Wierzymy w mit że przed owulacja jest na dziewczynkę a w owulację na chłopca 😁😁😁 jednak jak zaszłam z synem było po pozytywnym owulaku a z córką jak miałam pozytywny w 16 DC to ostatni raz było 15 DC i pyk córka 😁 dlatego teraz jak mam pozytywny owualcyjny to na następny dzień. po po skoku piku jest owulacja 24-36 godzin o ile do niej dojdzie :)
Ja jestem serio ciemna w te rzeczy 33 lata żyje a dopiero się dowiedziałam😂 ja widzę druga kreskę na testach, skąd będziesz wiedziała, ze to dzień owulacji? Musi być bardzo gruba jak ta testowa kreska?
 
Musi być bardziej widoczna od testowej :) zależy od testów jakie masz np jak miałam wcześniej testy z allegro dobre testy to nigdy nie miałam tak bardzo mocnej jak testowej a jednak w ciąży byłam więc jednak owu była :) jeśli jest pozytywny tzn że może dojść docpwu w ciągu 24-36 h :) pierwsza ciąża? Mogę tu wrzucać testy owulacyjne jak chcesz :) zaraz znajdę stare bo mam zachowane testy z których mam dwa szoguny :)
 
reklama
Musi być bardziej widoczna od testowej :) zależy od testów jakie masz np jak miałam wcześniej testy z allegro dobre testy to nigdy nie miałam tak bardzo mocnej jak testowej a jednak w ciąży byłam więc jednak owu była :) jeśli jest pozytywny tzn że może dojść docpwu w ciągu 24-36 h :) pierwsza ciąża? Mogę tu wrzucać testy owulacyjne jak chcesz :) zaraz znajdę stare bo mam zachowane testy z których mam dwa szoguny :)
Rozumiem☺️ nie nie druga mam 6 letnią córę, ale wtedy nie używałam testu owulacyjnego, w tym miesiącu te clearblue dwa dni wychodziło puste kółeczko a w dzień owulacji uśmiechnięta buzka to w sumie łatwiejsze niż odczytywanie tych kresek czy jasna czy mocna 😝
 
Do góry