reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Cześć
Witam się z Wami jestem Ola, od 2,5 roku mieszkamy w Norwegii, mam 6 letnią córę o którą też dwa lata się staraliśmy, wtedy okazało się że mąż ma hashimoto. Teraz od roku znów się staramy o następne dzieciątko, mnie doszło również hashimoto rok temu zdiagnozowana endometrioza ( tylko przez wywiad i usg) w tym miesiącu po raz pierwszy mam stymulację owulacji od 3-7 do brałam femar( letrozol) miałam robione AMH przeliczyłam, że na polskie wartości mam 1,23 to chyba kiepski wynik. Nie chce się zadręczać ani rozmyślać chce mieć większa rodzine corka marzy o rodzeństwie zawsze chciałam mieć więcej niż jedno dziecko ale mąż radził czekać żebyśmy mieli prace później kupić mieszkanie. To był dobry plan bo przyjechaliśmy do obcego kraju bez grosza przy duszy teraz jesteśmy na super drodze, niby nie chce go obwiniać bo też się na to godziłam ale zdawałam sobie sprawę, że z wiekiem nie będzie łatwiej. No tak po krótce moja mała historia.

Jeszcze raz cześć i czołem ♥️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć
Witam się z Wami jestem Ola, od 2,5 roku mieszkamy w Norwegii, mam 6 letnią córę o którą też dwa lata się staraliśmy, wtedy okazało się że mąż ma hashimoto. Teraz od roku znów się staramy o następne dzieciątko, mnie doszło również hashimoto rok temu zdiagnozowana endometrioza ( tylko przez wywiad i usg) w tym miesiącu po raz pierwszy mam stymulację owulacji od 3-7 do brałam femar( letrozol) miałam robione AMH przeliczyłam, że na polskie wartości mam 1,23 to chyba kiepski wynik. Nie chce się zadręczać ani rozmyślać chce mieć większa rodzine corka marzy o rodzeństwie zawsze chciałam mieć więcej niż jedno dziecko ale mąż radził czekać żebyśmy mieli prace później kupić mieszkanie. To był dobry plan bo przyjechaliśmy do obcego kraju bez grosza przy duszy teraz jesteśmy na super drodze, niby nie chce go obwiniać bo też się na to godziłam ale zdawałam sobie sprawę, że z wiekiem nie będzie łatwiej. No tak po krówce moja mała historia.

Jeszcze raz cześć i czołem ♥️
Hej :) no czasem tak właśnie jest że lepiej poczekać u nas tak było ciągle jakieś ale szukaliśmy ale nagle postanowiliśmy że nie będzie ale i tak mamy Dwójkę :)

Co do Szyjki tovja ostatnio tak mialam już byłam pewna że otwarta na okres a tu bach dwie krechy ale niestety okazało się biochem.
Od pierwszego dnia krwawienia po biochemicznej mam 7dc a testy owu już się pojawia druga krecha. Ostatnio pozytyw miałam w 12 DC ciekawe jak teraz mam 3 różne owulaki🙉🙉🙉
 
Hej :) no czasem tak właśnie jest że lepiej poczekać u nas tak było ciągle jakieś ale szukaliśmy ale nagle postanowiliśmy że nie będzie ale i tak mamy Dwójkę :)

Co do Szyjki tovja ostatnio tak mialam już byłam pewna że otwarta na okres a tu bach dwie krechy ale niestety okazało się biochem.
Od pierwszego dnia krwawienia po biochemicznej mam 7dc a testy owu już się pojawia druga krecha. Ostatnio pozytyw miałam w 12 DC ciekawe jak teraz mam 3 różne owulaki🙉🙉🙉
Hej :) no czasem tak właśnie jest że lepiej poczekać u nas tak było ciągle jakieś ale szukaliśmy ale nagle postanowiliśmy że nie będzie ale i tak mamy Dwójkę :)

Co do Szyjki tovja ostatnio tak mialam już byłam pewna że otwarta na okres a tu bach dwie krechy ale niestety okazało się biochem.
Od pierwszego dnia krwawienia po biochemicznej mam 7dc a testy owu już się pojawia druga krecha. Ostatnio pozytyw miałam w 12 DC ciekawe jak teraz mam 3 różne owulaki🙉🙉🙉
Głęboko wierzę, że i nam się uda☺️
Jak długie masz cykle? Moje między 25, 28, 30 dni. Dwa ostatnie cykle 28 dni teraz pierwszy raz w życiu mam cykl z testami owulacyjnymi i pozytywny clearblue wykazał mi pozytywny wynik 12 dc ale o dziwo śluzu owulacyjnego brak tylko ból owulacyjny. W badaniu szyjki to już wogole jestem zielona nawet się za to nie zabieram😂
Pozdrawiam ☺️
 
No ja tak
Głęboko wierzę, że i nam się uda☺️
Jak długie masz cykle? Moje między 25, 28, 30 dni. Dwa ostatnie cykle 28 dni teraz pierwszy raz w życiu mam cykl z testami owulacyjnymi i pozytywny clearblue wykazał mi pozytywny wynik 12 dc ale o dziwo śluzu owulacyjnego brak tylko ból owulacyjny. W badaniu szyjki to już wogole jestem zielona nawet się za to nie zabieram😂
Pozdrawiam ☺️
28-30 a właśnie ostatnio miałam owulak w 12 DC pozytyw więc 13 i 14 było ❤️ i się udało a było tylko w te dni :) oby teraz się udało ciekawe jak moj owualcyjny dziś aż 3 różne 😁😁😁
 
No ja tak

28-30 a właśnie ostatnio miałam owulak w 12 DC pozytyw więc 13 i 14 było ❤️ i się udało a było tylko w te dni :) oby teraz się udało ciekawe jak moj owualcyjny dziś aż 3 różne 😁😁😁
To jak test pozytywny wychodzi to tego dnia nie współżyjesz? Sory wstyd pytać ale ja serio pierwszy raz mam z testami miałam 12 dc wiec wtedy wspolzylismy później 13 dc i 15 dc.
 
Dziewczyny jestem 10 dni po zastrzyku I wiem że testy mogą oszukiwać ale mnie dzisiaj boli brzuch i test z krwi dopiero chcem w piątek robić i niewiem czy jest sens zrobić taki domowy czy czekać do piątku???
 
Dziewczyny jestem 10 dni po zastrzyku I wiem że testy mogą oszukiwać ale mnie dzisiaj boli brzuch i test z krwi dopiero chcem w piątek robić i niewiem czy jest sens zrobić taki domowy czy czekać do piątku???
Jaki to zastrzyk? Jak zrobisz i wyjdzie negatywny to będziesz przybita jak nie zrobić to będziesz chodzić w nerwach 🤷‍♀️ zdecyduj sama ale mocno trzymam kciuki ♥️
 
Dziewczyny jestem 10 dni po zastrzyku I wiem że testy mogą oszukiwać ale mnie dzisiaj boli brzuch i test z krwi dopiero chcem w piątek robić i niewiem czy jest sens zrobić taki domowy czy czekać do piątku???

Jaki to zastrzyk? Jak zrobisz i wyjdzie negatywny to będziesz przybita jak nie zrobić to będziesz chodzić w nerwach 🤷‍♀️ zdecyduj sama ale mocno trzymam kciuki ♥️
Zapewne zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka - Ovitrelle?
Ślady leku mogą pozostawać nawet ponad 10 dni, więc test może być nieadekwatny... ale niekoniecznie w Twoim przypadku ;-)
 
reklama
Ja ani nie miałam laparoskopii ani sprawdzanej drożności jajowodów raczej owulacje mam bo co miesiac czuje ból owulacyjny często tez ślub i to bardzo ładny regularne miesiączki a mino to lekarz przepisał letrozol na stymulację w 12 dc zrobił monitoring i pow ze jak przez 3 miesiące nie zajdę w ciąże to kieruje nas do kliniki🤷‍♀️ a jie ma pewności czy pęcherzyk mi pęka😜🤷‍♀️
 
Do góry