reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Cześć dziewczyny.
Na wstępie chciałabym Wam bardzo podziękować za wsparcie, które w większości nieświadomie udzielalyscie mi podczas gdy śledziłam wątki, w których jesteście aktywne.
Wczorajszy i dzisiejszy test (9 i 10 dpo) nie pozostawiają złudzeń, że się udało. Nie chcę Was tu napastować betami i dalszymi relacjami ponieważ wiem, że jest to dla wielu bolesne. Nie udzielałam się też na tyle, aby mieć poczucie , że mam prawo nadal być tu aktywna. Co będzie nie wiem, czy wszystko skończy się dobrze też nie wiem. Być może kiedyś tu wrócę, choć wolę być jedynie obserwatorem i zaciskaczem kciuków.
Dziękuję za bezinteresowność, profesjonalizm i tłumaczenie wszystkiego wiele razy. Trzymajcie się ciepło. Niech moc będzie z Wami.
 
Zadzwoniłam w końcu do gina - zbierałam się prawie 3 tygodnie 🙈 w przyszłym tygodniu mam zadzwonić umówić się na wizytę to wszystko omówimy ale wstępnie zgodził się mnie prowadzić z zaleceniami od immunologa 🙏🏻 Dziś jestem w 20dc wiec za +/- 10 dni powinnam rozpocząć nowy cykl, już na stymulacji :)
 
Zadzwoniłam w końcu do gina - zbierałam się prawie 3 tygodnie 🙈 w przyszłym tygodniu mam zadzwonić umówić się na wizytę to wszystko omówimy ale wstępnie zgodził się mnie prowadzić z zaleceniami od immunologa 🙏🏻 Dziś jestem w 20dc wiec za +/- 10 dni powinnam rozpocząć nowy cykl, już na stymulacji :)
Ale takiej zwykłej stymulacji, nie ivf teraz?
 
reklama
Do góry