reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Cześć i czołem!

Wpadam z idiotycznym pytaniem. Czy pik na testach jest stały? Nie wiem jak to ładnie ująć, żebyście zrozumiały. Chodzi mi o to, że w sierpniu robiłam testy owulacyjne jak bób przykazał i w sumie pik taki mega mocny miałam 2 dni. Zarówno we wtorek jak i w środę wychodziła mega mocna kreska, aż premom się nie mogło zdecydować, która mocniejsza i ... czy na tej podstawie mogę uznać, że mój pik jest mega długi? Czy to tak nie działa i w innym cyklu robiąc np. jeden test owu mogę go przegapić? :D
 
reklama
Cześć i czołem!

Wpadam z idiotycznym pytaniem. Czy pik na testach jest stały? Nie wiem jak to ładnie ująć, żebyście zrozumiały. Chodzi mi o to, że w sierpniu robiłam testy owulacyjne jak bób przykazał i w sumie pik taki mega mocny miałam 2 dni. Zarówno we wtorek jak i w środę wychodziła mega mocna kreska, aż premom się nie mogło zdecydować, która mocniejsza i ... czy na tej podstawie mogę uznać, że mój pik jest mega długi? Czy to tak nie działa i w innym cyklu robiąc np. jeden test owu mogę go przegapić? :D
U mnie testy owulacyjne raz wychodzą pozytywne tylko 12h, innym razem 2 dni więc to chyba zależy od cyklu.
 
Cześć i czołem!

Wpadam z idiotycznym pytaniem. Czy pik na testach jest stały? Nie wiem jak to ładnie ująć, żebyście zrozumiały. Chodzi mi o to, że w sierpniu robiłam testy owulacyjne jak bób przykazał i w sumie pik taki mega mocny miałam 2 dni. Zarówno we wtorek jak i w środę wychodziła mega mocna kreska, aż premom się nie mogło zdecydować, która mocniejsza i ... czy na tej podstawie mogę uznać, że mój pik jest mega długi? Czy to tak nie działa i w innym cyklu robiąc np. jeden test owu mogę go przegapić? :D
Ja np w ubiegłym roku jak się udało to nawet nie wylapałam piku testami , zawsze trochę brakowało 🤷
 
Cześć i czołem!

Wpadam z idiotycznym pytaniem. Czy pik na testach jest stały? Nie wiem jak to ładnie ująć, żebyście zrozumiały. Chodzi mi o to, że w sierpniu robiłam testy owulacyjne jak bób przykazał i w sumie pik taki mega mocny miałam 2 dni. Zarówno we wtorek jak i w środę wychodziła mega mocna kreska, aż premom się nie mogło zdecydować, która mocniejsza i ... czy na tej podstawie mogę uznać, że mój pik jest mega długi? Czy to tak nie działa i w innym cyklu robiąc np. jeden test owu mogę go przegapić? :D
miałam 2 czy 3 dni takie mocne owulaki, że premom przesuwał mi cały czas owulację 😂
 
Ja sobie leżę i odpoczywam, badania mi porobili, zabrali mi krew, zrobili usg, ekg, podpisałam papiery, wywiad z anestezjologiem przeprowadzony. Mogę jeść do 12 w nocy, a do 6 rano pić. Jutro do 7 rano mam być gotowa na odlot w super niebieskim wdzianku niczym smerf. Będę sobie smacznie spała gdy lekarze będą ciężko pracować 😂
 
reklama
Do góry