reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Hej,staramy się o bejbuszka❤️ moje cykle podobno są bezowulacyjne (nie było w tym kierunku robionych żadnych badań, poprostu dr tak stwierdza po USG)
W tym MSC jesteśmy po terminie @ już 6dni,obolale piersi,dziwne mrowienia,a najgorsze że z obu piersi jak nacisne mam delikatny wyciek. Nie wiem czy to ciąża,czekam z testem jeszcze parę dni,bo nie chce się rozczarować,boje się że może mam wysoka prolaktynę i stąd brak @
Hej :)
Ja generalnie trochę nie rozumiem czekania z testem "bo boję się rozczarowania". Albo ta ciaża tam jest, albo jej nie ma i to, że poczekasz z testem absolutnie nic nie zmieni. Tak czy inaczej czeka Cię albo radość, albo rozczarowanie ;)
Polecam zatestować, zeby było wiadomo na czym stoisz.
Powodzenia :)
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Starania od maja 2022.

Leczę się na niedoczynność tarczycy, od stycznia PCOS.

Nieregularne miesiączki od zawsze, od stycznia do września brałam Duphaston, teraz brak miesiączki po odstawianiu.
Ciąży brak :(

Leki jakie zażywam: Letrox50, Formetic 3x500mg, witamina D, kwasy DHA, Jod, ovulomed max.

Wiek 29lat, waga 53 kg, wzrost 168 cm
hej, witaj i powodzenia! <3
Ogólnie byłaś na monitoringu? Miewasz owulki?
 
Cześć, ja tak jak pisałam pojawiam się co jakiś czas..mam nadzieję,że w końcu okres do mnie przyszedł? Przyjdzie? Dziś jakieś plamienie, oby się rozkręciło. W czwartek byłam na USG i nastraszyła mnie lekarka,że nadal nie mam po zabiegu okresu, że na USG poszerzona macica (podejrzewała nawet zaśniad i wysłała mnie na bete...wyszła 6). I tak czekam tego okresu jak zabawienia... 🙏 Swoją drogą jak przyjdzie ten pierwszy okres po poronieniu to też otworzy mi nowa, czystą kartę ;) także oby to się już rozbujało...🤞 W tym tygodniu może uda mi się zrobić kolejna część badań... Życzę wszystkim wszystkiego dobrego i dwóch kresek
 
Hej,staramy się o bejbuszka❤️ moje cykle podobno są bezowulacyjne (nie było w tym kierunku robionych żadnych badań, poprostu dr tak stwierdza po USG)
W tym MSC jesteśmy po terminie @ już 6dni,obolale piersi,dziwne mrowienia,a najgorsze że z obu piersi jak nacisne mam delikatny wyciek. Nie wiem czy to ciąża,czekam z testem jeszcze parę dni,bo nie chce się rozczarować,boje się że może mam wysoka prolaktynę i stąd brak @
a wiesz, że bez owulacji ciąża jest niemożliwa?
 
reklama
no skoro lekarz stwierdził cykl bez owulacji to na jakiej podstawie wyliczyłaś owulację i termin miesiączki?

Przepraszam,a lekarz bez żadnych badan może to stwierdzić ? Bez monitorowania mnie co miesiąc? Podkresle że u tego lekarza byłam pierwszy raz z przypadku (to nie był lekarz który prowadzi mnie od lat),a bezowulacyjne raczej nie są bo jestem po poronieniu 😉
 
Do góry