reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Hej dziewczyny, jestem tu nowa, ale również staraczka, 23.11 mialam transfer zarodka, niestety kompletny brak objawow więc myśle, ze sie nie udało, testuję w piątek.
 
A to Twój pierwszy transfer? Czemu ivf? Napisz coś więcej o swojej drodze :-).
Tak to moj pierwszy transfer z KD , ja mam bardzo niskie amh, lekarz powiedzial, ze bez sensu robic stymulacje , szkoda kasy, mąz tez plemniki nie najlepsze , staralismy sie kilka lat o ciąze, nic nie wychodzilo, dopiero jak zrobilam badania i wyszlo fsh 17, amh 0,20 u męza kiepskie wyniki nasienia to pojechalismy do kliniki do Czech i tam zaproponowano nam Ak, uzyskalismy ogolnie 3 zarodki, transfer 1 mialam w srode, dzus 5 dpt i nic, zadnych objawow😞😞
 
Tak to moj pierwszy transfer z KD , ja mam bardzo niskie amh, lekarz powiedzial, ze bez sensu robic stymulacje , szkoda kasy, mąz tez plemniki nie najlepsze , staralismy sie kilka lat o ciąze, nic nie wychodzilo, dopiero jak zrobilam badania i wyszlo fsh 17, amh 0,20 u męza kiepskie wyniki nasienia to pojechalismy do kliniki do Czech i tam zaproponowano nam Ak, uzyskalismy ogolnie 3 zarodki, transfer 1 mialam w srode, dzus 5 dpt i nic, zadnych objawow😞😞
Jeśli to była 5 dniowa blastocysta to ciężko, żeby były jakieś objawy w momencie kiedy ona się dopiero zagnieżdża. Zrób betę za dwa dni, następną 9dpt i będzie wiadomo :-). Ale nie przekreślaj tego jeszcze :-).
 
reklama
To nie był właśnie 10dc,tylko 25dc. Na drugi dzień wystąpiła @.
Nie wiem,no moim zdaniem bez badań,a przede wszystkim bez testów owu lekarz nie może sobie stwierdzić że cykl jest bezowu.,tak po prostu na USG.
ale testy owulacyjne nie są wiarygodne w 100%. W moim przypadku będą oszukiwać i wiem że nie mogę robić bo choruje :)
 
Do góry