reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2023

Ostatnio miałam 0,84 w 23 dniu cyklu. To było we wrześniu, w styczniu chcę powtórzyć.
Mam podobny, 21 dc progesteron 0,79. Biore duphaston od 16 dc przez 10 dni. W innym przypadku nie mam okresu wcale lub po ok 50 dniach. Owulacji również nie mam swoich. Brałam clostibegyt od 2 do 5 dc po jednej tabletce dziennie.
 
reklama
Mam podobny, 21 dc progesteron 0,79. Biore duphaston od 16 dc przez 10 dni. W innym przypadku nie mam okresu wcale lub po ok 50 dniach. Owulacji również nie mam swoich. Brałam clostibegyt od 2 do 5 dc po jednej tabletce dziennie.
I zadziałał u Ciebie, owu się pojawiła?
Ja mam brać po 2 tabletki dziennie.
 
Witam się ponownie. Jestem przed zrobieniem badań z podpunktu pierwszego . Postanowiłam sprawdzić poraz pierwszy owulacje na teście owulacyjnym. Dopiero zaczęłam.. Jak myślicie powoli zbliżam się do owulacij?
Załączam zdjęcie.
 

Załączniki

  • 20221202_141218.jpg
    20221202_141218.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 67
Witam się ponownie. Jestem przed zrobieniem badań z podpunktu pierwszego . Postanowiłam sprawdzić poraz pierwszy owulacje na teście owulacyjnym. Dopiero zaczęłam.. Jak myślicie powoli zbliżam się do owulacij?
Załączam zdjęcie.
Bardzo słabo są wybarwione te testy. Ciężko powiedzieć. Poza tym poziom LH może się wahać, niekoniecznie będzie tylko rósł.
 
reklama
Do góry