reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

niestety nie mam możliwości..🥺 pozostaje mi sprawdzać czy ta kreska ciemnieje i póki co nie wiem, co zrobić z IUI, bo boję się, że coś może pójść nie tak i stracę szansę.. Nie wiem, mam obawy 😮‍💨. Dzisiaj jestem wg apki 13dpo a pierwszy cień zobaczyłam dopiero w sumie wczoraj.

Musisz poczekać do terminu miesiączki jeżeli nie przyjdzie a kreski będą ciemnieć to nici z IUI 😂🙈
 
reklama
Jeju…bardzo Wam wszystkim dziękuję za wsparcie 🫶🏻 naprawdę to daje nadzieję, że niskie morfo może się poprawić i ten jeden jedyny patafian może wreszcie coś zdziałać…🥺 chociaż nie robiliśmy nowych badań morfo od końca lipca… To jest jakaś pieprzona loteria..ja nie mam na to slow
Chcialabym zeby jeden osrany patafian trafil u nas xD no ale wiem,ze to sie zdarza -tylko nie mi 😂
 
reklama
Ja bym chciala mieć dziecko, ale tez wyobrażam sobie życie bez niego. Raz bardziej, raz mniej... ale musialam to jakos przetrawic i sie oswoić z tym, ze może mi sie to nie zdarzyć. 2,5 roku bez ani jednej ciąży, cóż. No i u nas jak nie bedzie tego in vitro to szansa na ciążę duzo mniejsza.
Ja 4 lata i zadnej ciazy…czemu to takie niesprawiedliwe 🤔
 
Do góry