reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

niestety nie mam możliwości..🥺 pozostaje mi sprawdzać czy ta kreska ciemnieje i póki co nie wiem, co zrobić z IUI, bo boję się, że coś może pójść nie tak i stracę szansę.. Nie wiem, mam obawy 😮‍💨. Dzisiaj jestem wg apki 13dpo a pierwszy cień zobaczyłam dopiero w sumie wczoraj.
A przed tym IUI nie robią bety?
 
reklama
Cześć dziewczyny 🙂 to moje drugie podejście do forum, witałam się już na staraczkach 2022, cały czas regularnie podczytywałam. Mam wrażenie, że jak nie zacznę się udzielać to chyba z tym wszystkim zwariuję😵‍💫 na koncie 3 poronienia, dzieci brak
1. Październik 2021, poronienie zatrzymane 8 tc
2. Przełom lipca/sierpnia 2022, ciąża biochemiczna
3. Właśnie się zakończyło, beta po podejrzeniu ciąży pozamacicznej ładnie spadła do 1,7 😶
 
Wybieram się na proga i estradiol w 7dpo. Mam po raz kolejny plamienia w drugiej fazie cyklu (dziś 4dpo) - czy mogę coś zbadać jeszcze przy okazji w związku z tymi plamieniami? Chciałabym uniknąć sytuacji, w której okazałoby się, że będę musiała coś dobadac w kolejnym 7dpo, co mogłabym zrobić już teraz.
 
Wybieram się na proga i estradiol w 7dpo. Mam po raz kolejny plamienia w drugiej fazie cyklu (dziś 4dpo) - czy mogę coś zbadać jeszcze przy okazji w związku z tymi plamieniami? Chciałabym uniknąć sytuacji, w której okazałoby się, że będę musiała coś dobadac w kolejnym 7dpo, co mogłabym zrobić już teraz.

Nie mam przekonania do Estradiolu 7 dpo, ale ogólnie mało o nim wiem 😅
No i przy plamieniach warto iść w histeroskopie
 
Wybieram się na proga i estradiol w 7dpo. Mam po raz kolejny plamienia w drugiej fazie cyklu (dziś 4dpo) - czy mogę coś zbadać jeszcze przy okazji w związku z tymi plamieniami? Chciałabym uniknąć sytuacji, w której okazałoby się, że będę musiała coś dobadac w kolejnym 7dpo, co mogłabym zrobić już teraz.
Tak jak mówi Zazu, jesli wykluczysz niedomoge, polecam histero - czesto plamia jakies polipy.
 
Cześć dziewczyny 🙂 to moje drugie podejście do forum, witałam się już na staraczkach 2022, cały czas regularnie podczytywałam. Mam wrażenie, że jak nie zacznę się udzielać to chyba z tym wszystkim zwariuję😵‍💫 na koncie 3 poronienia, dzieci brak
1. Październik 2021, poronienie zatrzymane 8 tc
2. Przełom lipca/sierpnia 2022, ciąża biochemiczna
3. Właśnie się zakończyło, beta po podejrzeniu ciąży pozamacicznej ładnie spadła do 1,7 😶
Hej! Przykro mi, ze tyle przeszlas :( mam nadzieje ze w naszym towarzystwie uda Ci sie doczekac szybko zdrowej ciąży 🤰
 
Nie mam przekonania do Estradiolu 7 dpo, ale ogólnie mało o nim wiem 😅
No i przy plamieniach warto iść w histeroskopie
dziękuję. Gin chce sprawdzić jak się zachowuje w różnych fazach cyklu, skoro w 3dc jest taki wysoki, a i tak muszę zbadać progesteron. Ja jej generalnie zapomniałam powiedzieć o tych plamieniach, bo chciałam tylko, żeby mi zrobiła USG i mnie mocno zaskoczyła swoim zainteresowaniem i zaangażowaniem. Zaskakująca odmiana to była 😅
 
reklama
a polip by nie plamił też na antykoncepcji? (Sorry jeśli to dramatycznie głupie pytanie). Zaczęło się to ewidentnie po odstawieniu, wcześniej nie miałam problemu.
Tego nie wiem niestety. Logicznie rzecz biorac raczej by plamil.
Najpierw zobacz tego proga, a potem bedziemy myśleć :D
 
Do góry