reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Obniżony stosunek lh do fsh
- badałas kiedyś Amh?
Nie widzę wyniku homocysteiny bo mi z apki znacznik zasłania, ale widzę że obniżona, pytanie o ile.
No i chyba ciut wysoki Estradiol jak na 2fc
No właśnie wynik AMH wyszedł 4,5 wiec to się chyba trochę nie zgadza. Homocysteina 4,9. O czym to może świadczyć ?
 
No właśnie wynik AMH wyszedł 4,5 wiec to się chyba trochę nie zgadza. Homocysteina 4,9. O czym to może świadczyć ?

Jak Amh jest dobre to gitara, nie przejmowałabym się samym stosunkiem lh do fsh. Ja też mam lekko Obniżony, a Amh w porząsiu (było 2 lata temu, teraz nie chce na to patrzeć 😂).
Homocysteina nieznacznie jest obniżona więc ja bym specjalnie się nie przejęła. Lepiej w te stronę 😅 natomiast warto zbadać poziom b12 czy nie przegięłas z Suplementacja 😅😂
 
Jak Amh jest dobre to gitara, nie przejmowałabym się samym stosunkiem lh do fsh. Ja też mam lekko Obniżony, a Amh w porząsiu (było 2 lata temu, teraz nie chce na to patrzeć 😂).
Homocysteina nieznacznie jest obniżona więc ja bym specjalnie się nie przejęła. Lepiej w te stronę 😅 natomiast warto zbadać poziom b12 czy nie przegięłas z Suplementacja 😅😂
Hahah okej w porządku ;) bardzo dziękuje skarbnico wiedzy ❤️❤️❤️
 
tak sobie dziś przeglądam kliniki robiące ivf i zobaczcie na co trafiłam, ja jestem w szoku, to powszechna praktyka? Bo już się odpaliłam i zaraz chce tam dzwonić 😀😀😀
Robią ale żeby się do tego zakwalifikować to trzeba być młodym, zdrowym itd ;-). W sensie nie każdy może się dostać do tego programu, robią zdrowotną selekcję i ma to różne warunki.
 
Trafiłam na naprawdę fajny artykuł, myślę, ze warto go przeczytać i być może wziąć z niego coś dla siebie. Ja identyfikuje się z wieloma sytuacjami w nim opisanymi i cieszę się, ze mam bezpieczną przystań zrozumienia tu, wśród Was
 
Trafiłam na naprawdę fajny artykuł, myślę, ze warto go przeczytać i być może wziąć z niego coś dla siebie. Ja identyfikuje się z wieloma sytuacjami w nim opisanymi i cieszę się, ze mam bezpieczną przystań zrozumienia tu, wśród Was

Jesuuu jakie to prawdziwe...
 
reklama
Do góry