reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

No tak ale jak robie w laboratorium co przeworzą to beta poniżej normy. Dzisiaj przyrost tylko 51 procent a progesteron 38.410
Ja bym ma Twoim miejscu pilnie poszla do lekarza. Kolejny niski przyrost nie jest optymistyczny i moim zdaniem lepiej szybciej wiedzieć, że coś jest nie tak (np. cp). Trzymam kciuki żeby jednak odbila i szla do góry mocno.
 
reklama
Przywitam się i tutaj :) tak z sentymentu, bo z ukrycia śledziłam 2021 i 2022 całe wątki.
Krótko o mnie:
- lat 34 (jeszcze ;)), mąż 37
- długie cykle (35-37 dni)
- ja IO i nadwaga, mąż super nasienie
- w domu 8 miesięczna Gwiazda (8cs)
 
A byłaś u lekarza? Który wychodzi Tc? Bardzo trzymam za Ciebie kciuki ale jeśli beta kolejny raz ma niski przyrost to nie świadczy to dobrze 😞 aby jednak było wszystko dobrze ❤
Przyrosty robie co 48 godzin wstawie zdjęcia wszystkich pokolei
 

Załączniki

  • Screenshot_20230222_123840_Chrome.jpg
    Screenshot_20230222_123840_Chrome.jpg
    167,7 KB · Wyświetleń: 136
  • Screenshot_20230224_152940_Chrome.jpg
    Screenshot_20230224_152940_Chrome.jpg
    174,9 KB · Wyświetleń: 170
  • Screenshot_20230226_143544_Chrome.jpg
    Screenshot_20230226_143544_Chrome.jpg
    178,4 KB · Wyświetleń: 134
  • Screenshot_20230228_144636_Chrome.jpg
    Screenshot_20230228_144636_Chrome.jpg
    168,3 KB · Wyświetleń: 129
Dziewczyny mam pytanie czy jak robie betę w takim laboratorium co na miejscu nierobią wyników tylko zawożą 30km dalej czy one mogą być niewiarygodne???
Takich próbek nie przewozi Pan Krzysiu Zdzisiu co dorabia wieczorami na taxi, a wyuczone i wykwalifikowane do tego osoby. Taki przewóz musi spełniać wytyczne. Próbki muszą być zabezpieczone, często muszą być przewożone w odpowiedniej temperaturze, a szczególnie jak jadą gdzieś dalej. Oczywiście nigdy nic nie jest na sto procent jesteśmy tylko ludźmi. Natomiast bardzo niskie jest prawdopodobieństwo aby takie coś miało miejsce.
 
Przyrosty robie co 48 godzin wstawie zdjęcia wszystkich pokolei
A masz jakies objawy, bóle?
Beta rośnie ale faktycznie wyniki są niższe niz powinny być. Ja przy biochemicznej miałam niską betę 28 najwięcej ale ciagle bolało mnie podbrzusze i miałam plamienia u Ciebie wyniki rosną nie wiem nie jestem ekspertem ale udaj się do lekarza jeśli jeszcze nie zapisałaś się na wizytę , zobaczy chociaż czy jest pęcherzyk ciążowy w macicy.
 
A masz jakies objawy, bóle?
Beta rośnie ale faktycznie wyniki są niższe niz powinny być. Ja przy biochemicznej miałam niską betę 28 najwięcej ale ciagle bolało mnie podbrzusze i miałam plamienia u Ciebie wyniki rosną nie wiem nie jestem ekspertem ale udaj się do lekarza jeśli jeszcze nie zapisałaś się na wizytę , zobaczy chociaż czy jest pęcherzyk ciążowy w macicy.
Niemam żadnych objawów niepokojących, jutro kolejna beta. Progesteron 38,410
 
reklama
Tak za tydzień w piątek . Ja jestem z lekarzem na bieżąco. Dzisiaj beta w normie.
Ja już bym więcej nie robiła na Twoim miejscu bety. Niepotrzebny stres bedziesz przeżywać patrząc na przyrost jeśli ma być dobrze to będzie a te badanie tego nie zmieni można sobie tylko zaszkodzic. ❤ powodzenia na wizycie który to będzie za tydzień tc?
 
Do góry