reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Czesc dziewczyny 😊 staramy się z mężem od 4miesiecy o drugie dziecko Planuje zrobić przerwę od starań bo boje sie ze termin wyskoczy nam na 1listopada...🙈 wiem ze to głupie totalnie, bo niby nie mam problemu z tym żeby rodzic w listopadzie czy w grudniu chociaż to ponure miesiące są.. ale gdzieś okropnie boję się tego 1listopada, to taki smutny dzień.. cały czas mi to chodzi po głowie i zwyczajnie mam obawy ze w myślach to przyciągane 🙈 macie jakaś radę żebym przestała świrować? 😂 szkoda mi teraz czekać 2cykle ale może to będzie lepsze dla mojej psychiki?
(Tak wiem ze to głupie 🙄)
Jak chcesz sobie zrobić przerwę to rob 🤷‍♀️ powiem tylko ze to ze ci apka pokazuje termin na 1 listopada, nie znaczy ze jesli zajdziesz to tak wypadnie.
Ja bym mogła mieć termin i na 29 lutego, a bym probowala 😜 No, ale ja dziecka nie mam żadnego.
 
reklama
Czesc dziewczyny 😊 staramy się z mężem od 4miesiecy o drugie dziecko Planuje zrobić przerwę od starań bo boje sie ze termin wyskoczy nam na 1listopada...🙈 wiem ze to głupie totalnie, bo niby nie mam problemu z tym żeby rodzic w listopadzie czy w grudniu chociaż to ponure miesiące są.. ale gdzieś okropnie boję się tego 1listopada, to taki smutny dzień.. cały czas mi to chodzi po głowie i zwyczajnie mam obawy ze w myślach to przyciągane 🙈 macie jakaś radę żebym przestała świrować? 😂 szkoda mi teraz czekać 2cykle ale może to będzie lepsze dla mojej psychiki?
(Tak wiem ze to głupie 🙄)
Ja myślę, że to i tak byłby orientacyjny termin. Zawsze przecież jest termin z OM i z USG, a te mogą sie różnic. 😊 Ciąża donoszona jest po 38 tygodniu, więc to byłby jeszcze październik. 😀 Wiadomo, ze to Twoja decyzja, ja też urodziłam syna w listopadzie (27), ale u nas to taka tradycja, bo połowa rodziny ma urodziny w tym miesiącu. 🤣 Zawsze jakas mila odmiana dla smutnych wieczorow - taka imprezka urodzinowa. 😜
 
Aaa i jeszcze ja osobiście wolalam rodzic pozna jesienią/zima. Jest czas do lata zeby zrzucic zbędne kg po ciąży a na czas dochodzenia do siebie wkładać grube swetry. 🤣
 
Jeśli to jest wynik estradiolu z 11 dnia cyklu a owu będziesz mieć za kilka dni to on jest ok. Czemu uważasz że jest źle?
Może juz panikuję. Może niepotrzebnie. Jeśli owu miałaby być za 4 dni to boję się, że nie urośnie do tych 200. Ale to tylko moje myśli - może jest to możliwe. szkoda, że gin odwołała mi dzis ten monitoring i nie mogę tego odnieść do obrazu :( @lady_in_blue Twoje "ok" trochę mnie uspokoiło, dziękuje za zainteresowanie😘
 
Może juz panikuję. Może niepotrzebnie. Jeśli owu miałaby być za 4 dni to boję się, że nie urośnie do tych 200. Ale to tylko moje myśli - może jest to możliwe. szkoda, że gin odwołała mi dzis ten monitoring i nie mogę tego odnieść do obrazu :( @lady_in_blue Twoje "ok" trochę mnie uspokoiło, dziękuje za zainteresowanie😘
Estradiol rośnie przed samą owulacją gwałtowniej

Jeszcze ma czas :-))
 
@lady_in_blue Pozwolę sobie zapytać o estradiol w 3dc. Niby w widełkach, ale i tak chyba za mało?
 

Załączniki

  • bee34489-3b92-4c41-86f7-e9d42293ba42.jpeg
    bee34489-3b92-4c41-86f7-e9d42293ba42.jpeg
    48,9 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry