reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Dziewczyny, ja to ogólnie zielona jestem w tych wynikach, więc proszę o Wasze fachowe doradztwo. 😄 Czy wynik progesteronu 2,16ng/ml w 28dc (był to spodziewany pierwszy dzień miesiączki) świadczy o tym, że owulacji w ogóle nie było? Czy żeby to stwierdzić potrzeba kilka pomiarów z różnych dc? W 17dc w usg widoczny duży pęcherzyk dominujący. Nie robiłam testów owulacyjnych, ale objawy owulacji miałam w 22dc.
A po co robilas progesteron w 28dc? Twoj wynik świadczy tak naprawde o tym, że prawdopodobnie zbliza sie miesiączka. Jesli chcesz sprawdzić czy byla owulacja zrob progesteron 7dni po owulacji.
 
reklama
A no i jesli faktycznie owu dopiero w 22 dc to faktycznie ten wynik niski. Ale objawy owulacji tak naprawde nie maja sie czesto do faktycznej owu, wiec moim zdaniem to badanie nie mówi zbyt duzo.
 
Dziewczyny, ja to ogólnie zielona jestem w tych wynikach, więc proszę o Wasze fachowe doradztwo. 😄 Czy wynik progesteronu 2,16ng/ml w 28dc (był to spodziewany pierwszy dzień miesiączki) świadczy o tym, że owulacji w ogóle nie było? Czy żeby to stwierdzić potrzeba kilka pomiarów z różnych dc? W 17dc w usg widoczny duży pęcherzyk dominujący. Nie robiłam testów owulacyjnych, ale objawy owulacji miałam w 22dc.
może w przyszłym cyklu zrób monitoring wtedy będzie pewność co dzieje się z pęcherzykiem
 
A po co robilas progesteron w 28dc? Twoj wynik świadczy tak naprawde o tym, że prawdopodobnie zbliza sie miesiączka. Jesli chcesz sprawdzić czy byla owulacja zrob progesteron 7dni po owulacji.

Ogólnie robiłam sobie betę, a tu dużo pisze się o progesteronie, więc też chciałam sprawdzić.

może w przyszłym cyklu zrób monitoring wtedy będzie pewność co dzieje się z pęcherzykiem

Na kolejny cykl mam kilka badań od endokrynologa. Ginekolog daje jeszcze 3 miesiące "na luzie".

Ogólnie mam po prostu doła. Za bardzo się nakręciłam ostatnio, a niestety nic nie idzie po mojej myśli w tym temacie już od kilku lat. O drugie dziecko chcieliśmy się starać po roku od pierwszego, ale niestety moja choroba wyeliminowała mnie z tej opcji. No a teraz, gdy już mogę oczywiście znów nie wychodzi.
 
Pytanko czy któraś z was miała laparoskopie z chromotubacją?

Nie wiem na co się szykować.

W tym cyklu po ovi nie wyszło... 😢
Lekko przepłakany cykl, trzeba dalej próbować. 😢
Mam zaplanowana na 8 marca laparoskopie.
3 tygodnie wcześniej mam mieć wymaz.
W sumie niewiele wiem na tą chwilę.
 
Pytanko czy któraś z was miała laparoskopie z chromotubacją?

Nie wiem na co się szykować.

W tym cyklu po ovi nie wyszło... 😢
Lekko przepłakany cykl, trzeba dalej próbować. 😢
Mam zaplanowana na 8 marca laparoskopie.
3 tygodnie wcześniej mam mieć wymaz.
W sumie niewiele wiem na tą chwilę.

Ja miałam :)
 
Ogólnie robiłam sobie betę, a tu dużo pisze się o progesteronie, więc też chciałam sprawdzić.



Na kolejny cykl mam kilka badań od endokrynologa. Ginekolog daje jeszcze 3 miesiące "na luzie".

Ogólnie mam po prostu doła. Za bardzo się nakręciłam ostatnio, a niestety nic nie idzie po mojej myśli w tym temacie już od kilku lat. O drugie dziecko chcieliśmy się starać po roku od pierwszego, ale niestety moja choroba wyeliminowała mnie z tej opcji. No a teraz, gdy już mogę oczywiście znów nie wychodzi.
a ile się starasz o drugie?
 
reklama
Do góry