reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Znalazłam na fejsie dzisiaj.
Może ktoś jest ze Szczecina i skorzysta. @Bolilol?
To ja dodam że jest na Uni też drugi program.
My z partnerem bierzemy w nim udział.
Z całego serca polecam dr Szydłowska
Screenshot_20230203_194615_com.opera.browser.jpg
 
Hej dziewczyny :) chciałam od razu z grubej rury za przeproszeniem ale przeczytałam regulamin w trakcie pisania coś mnie tknelo mówię zobaczę żeby nikogo nie urazić :) a więc tak znalazłam forum bo staram się już dosyć długo i muszę poprostu muszę gdzieś z siebie te emocje upuścić mam nadzieję że znalazłam dobre miejsce :) mam 30 lat z mężem pragniemy dzidziusia no nie wychodzi na chwilę obecną uzywam tylko pasków owulacyjnych ale myślę zagłębiać dalej chyba że teraz coś się wydarzyło i tu właśnie mam do was pytanie czy mogę wam zająć chwilę głowę moim testem???? 😃
 
Hej dziewczyny :) chciałam od razu z grubej rury za przeproszeniem ale przeczytałam regulamin w trakcie pisania coś mnie tknelo mówię zobaczę żeby nikogo nie urazić :) a więc tak znalazłam forum bo staram się już dosyć długo i muszę poprostu muszę gdzieś z siebie te emocje upuścić mam nadzieję że znalazłam dobre miejsce :) mam 30 lat z mężem pragniemy dzidziusia no nie wychodzi na chwilę obecną uzywam tylko pasków owulacyjnych ale myślę zagłębiać dalej chyba że teraz coś się wydarzyło i tu właśnie mam do was pytanie czy mogę wam zająć chwilę głowę moim testem???? 😃
Jasne, pisz śmiało :) pomożemy gdzie będziemy umiały, pogadamy i pocieszymy kiedy będzie trzeba ;)
 
Hej dziewczyny :) chciałam od razu z grubej rury za przeproszeniem ale przeczytałam regulamin w trakcie pisania coś mnie tknelo mówię zobaczę żeby nikogo nie urazić :) a więc tak znalazłam forum bo staram się już dosyć długo i muszę poprostu muszę gdzieś z siebie te emocje upuścić mam nadzieję że znalazłam dobre miejsce :) mam 30 lat z mężem pragniemy dzidziusia no nie wychodzi na chwilę obecną uzywam tylko pasków owulacyjnych ale myślę zagłębiać dalej chyba że teraz coś się wydarzyło i tu właśnie mam do was pytanie czy mogę wam zająć chwilę głowę moim testem???? 😃
Hej, witaj, zajmuj nas jak potrzebujesz :)
 
Dziewczyny tak czytam, oglądam przeglądam internet... I na tik toku wpadłam na dziewczynę która przy staraniu się o dziecko chodziła.na akupunkturę 🤔 Co wy myślicie o tym ? Wierzycie czy nie wierzycie we wschodniej metody terapeutyczne ?
 
reklama
Do góry