reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2023

z tego co zrozumiałam co gin powiedział, to u nas w szpitalu drożności nie robią, tylko laparo, bo uważają, że jest lepsza, dokładniejsza etc. Najbardziej przeraża mnie wizja spędzenia kilku dni w szpitalu... nie znoszę szpitali
Joł! Ja miałam laparo razem z histero i wyszłam tego samego dnia co przyszłam 😁
 
reklama
Hej. Dziewczyny, czy któraś z Was brała duphaston na wyregulowanie cykli? Kiedy u Was wystąpiła @ po braniu? Jestem po pierwszym miesiącu brania. Pani doktor mówiła, że powinnam dostać do 5 dni. W internecie czytam, że niby do 2 tygodni od ostatniej tabletki. U mnie mija tydzień i okresu nadal nie ma. Jestem ciekawa jak to u Was wyglądało.

na początku okres przychodzi późno od odstawienia, ale jak już bierzesz któryś miesiąc to ten czas od odstawienia do miesiączki się mocno skraca 😉
Ja stosowałam dupka chyba 2 lub 3 razy i zawsze mi okres przychodził po 2-3 dniach. @Xxxladyhxxx jak nie przyjdzie jutro lub pojutrze to zadzwoń do ginki i zapytaj co robić.
A bo w sumie nie ma o czym pisać 😂 A tak serio to projekt na studia robię, obiad na jutro gotuje i tak zeszło. Pecherzyk urósł całe 3 mm, także teraz ma 15. U mnie pewnie będzie podobnie jak u @hachette, czy to clo czy aromek to jeden dominujący pecherzyk. Ovi pewnie podam za około 3 dni dopiero 🙈
A jak endo? Jest różnica między clo i aromkiem? U mnie na aromku było nieznacznie, ale jednak lepsze.
Ja tez nie mam czasu na forum, wchodzę i mam do nadrabiania 100 stron wiec czytam co czwartą 🙄
 
Ja stosowałam dupka chyba 2 lub 3 razy i zawsze mi okres przychodził po 2-3 dniach. @Xxxladyhxxx jak nie przyjdzie jutro lub pojutrze to zadzwoń do ginki i zapytaj co robić.

A jak endo? Jest różnica między clo i aromkiem? U mnie na aromku było nieznacznie, ale jednak lepsze.
Ja tez nie mam czasu na forum, wchodzę i mam do nadrabiania 100 stron wiec czytam co czwartą 🙄
Endo 9mm, ale pewnie urośnie jeszcze. Na aromku miałam szybciej owu - 11, 12 dc, a wczoraj miałam 14 dc i po clo jeden największy pecherzyk 15 mm... także też lepiej działa na mnie aromek. Normalnie bym była po ovi, a tak to jeszcze muszę czekać z 2, 3 dni
 
O Wow, to super ! Też bym chciała wyjść tego samego dnia. A jak się po tym czułaś? Są jakieś blizny po tej laparo ?
Na drugi dzień słabo, ale po trzeźwa to jakieś powietrze czy nie wiem co oni tam robią ( mądrzejsze dziewczyny mnie poprawia i ładnie to pewnie opiszą), plamilam dosłownie jeden/ dwa dni. Robiłam już na drugi dzień po wszystko.
Bliznę mam w pępku ale tego nie widać i jedna bardziej na dole taka malutka, jasna 🙈
 
Na drugi dzień słabo, ale po trzeźwa to jakieś powietrze czy nie wiem co oni tam robią ( mądrzejsze dziewczyny mnie poprawia i ładnie to pewnie opiszą), plamilam dosłownie jeden/ dwa dni. Robiłam już na drugi dzień po wszystko.
Bliznę mam w pępku ale tego nie widać i jedna bardziej na dole taka malutka, jasna 🙈
dobra, czyli nie jest tak źle. Przekonałaś mnie 😀
 
przyjechali do nas na badanie bilansu, ale narazie na 2 dni. Koszmar zacznie się w marcu. No i przyjechał ten prezes firmy badającej bilans (ma ze 100 lat) i tak mu się spodobałam, że siedziałam u niego 1,5 h, bo zanim dał mi zadania do zrobienia to wyjaśniał istotę i cel bilansu, potem opowiadał pierdy, a potem jeszcze kazał się bliżej przesunąć z krzeslem, bo on jest już stary i nic mi nie zrobi xd jeszcze powiedział, że nie muszę wszystkich plików robić sama, że mam przynieść wydruki z kont i zrobimy je razem 🤦‍♀️😂
ale do brzegu.
Przyjechali z nim również młody pomocnik (no tak z 35 lat) i taki przystojny, legancki, tego. Wziął teczkę ze środkami trwałymi, która przygotowywałam 2 dni. Nagle sobie przypomniałam, że coś w tej teczce popierdoliłam, więc poszłam do niego i machając rzesami zapytałam, czy mogę sobie tutaj z nim posiedzieć na tej sali konferencyjnej 😁 uśmiał się i powiedział, że jasne 😎 koniec końców jeszcze bardziej pojebalam te dokumenty i powiedziałam mu, że rzucam to na koniec teczki i niech se sam grzebie i szuka 😎 powiedział, że spoko, ale jutro i tak do niego pójdę znowu je układać 😁😎
 
reklama
przyjechali do nas na badanie bilansu, ale narazie na 2 dni. Koszmar zacznie się w marcu. No i przyjechał ten prezes firmy badającej bilans (ma ze 100 lat) i tak mu się spodobałam, że siedziałam u niego 1,5 h, bo zanim dał mi zadania do zrobienia to wyjaśniał istotę i cel bilansu, potem opowiadał pierdy, a potem jeszcze kazał się bliżej przesunąć z krzeslem, bo on jest już stary i nic mi nie zrobi xd jeszcze powiedział, że nie muszę wszystkich plików robić sama, że mam przynieść wydruki z kont i zrobimy je razem 🤦‍♀️😂
ale do brzegu.
Przyjechali z nim również młody pomocnik (no tak z 35 lat) i taki przystojny, legancki, tego. Wziął teczkę ze środkami trwałymi, która przygotowywałam 2 dni. Nagle sobie przypomniałam, że coś w tej teczce popierdoliłam, więc poszłam do niego i machając rzesami zapytałam, czy mogę sobie tutaj z nim posiedzieć na tej sali konferencyjnej 😁 uśmiał się i powiedział, że jasne 😎 koniec końców jeszcze bardziej pojebalam te dokumenty i powiedziałam mu, że rzucam to na koniec teczki i niech se sam grzebie i szuka 😎 powiedział, że spoko, ale jutro i tak do niego pójdę znowu je układać 😁😎
@Brownie1992 masz koleżankę po fachu chyba ^^
 
Do góry