reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
dobra, post nie miał być na tej grupie, ale już trudno. Posmiejcie się ze mnie 🙈🤦‍♀️
a tak w ogóle to się nie ma co śmiać, tak to powinno wyglądać, a nie przychodzą jacyś terroryści niczym smutne panie ze skarbówki, okupują konferencyjną i pytają, jakby podejrzewali buk wie co. A tak z humorem, przystojny pan rzęsami można pozamiatać, tak trzeba żyć!
 
a tak w ogóle to się nie ma co śmiać, tak to powinno wyglądać, a nie przychodzą jacyś terroryści niczym smutne panie ze skarbówki, okupują konferencyjną i pytają, jakby podejrzewali buk wie co. A tak z humorem, przystojny pan rzęsami można pozamiatać, tak trzeba żyć!
No ale ten 100-letni niby niegroźny🙄🤣 to już przeginka, stary oblech chciał się napatrzeć i nacieszyć. Są dziewczynki z Dubaju czy inne tam na cieszenie ocząt
 
No ale ten 100-letni niby niegroźny🙄🤣 to już przeginka, stary oblech chciał się napatrzeć i nacieszyć. Są dziewczynki z Dubaju czy inne tam na cieszenie ocząt
ja myślę, że bardziej chodzi o mój sposób bycia 😀 2 lata temu przyjechała stara wredna baba, a jako że nie pracuje w tej firmie jakoś strasznie długo, to inne babeczki mnie przed nią ostrzegaly, że jest okropna, wrzeszczy, czepia się, a potem się śmiały, że mnie sobie upodobala i ciągle dzwoniła do nas do pokoju i prosiła, żeby przyszła "Karolynka" i dla mnie jako jedynej była miła 😁
 
ja myślę, że bardziej chodzi o mój sposób bycia 😀 2 lata temu przyjechała stara wredna baba, a jako że nie pracuje w tej firmie jakoś strasznie długo, to inne babeczki mnie przed nią ostrzegaly, że jest okropna, wrzeszczy, czepia się, a potem się śmiały, że mnie sobie upodobala i ciągle dzwoniła do nas do pokoju i prosiła, żeby przyszła "Karolynka" i dla mnie jako jedynej była miła 😁
Lubię ludzi którzy potrafią złagodzić otoczenie. U mnie za to sami pieniacze i fermenciarze 🙄
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa i chciałam się dowiedzieć jak czytać wykres z pomiarem temperatury i w który dzień miałam owulacje. Będę dalej mierzyć temperaturę aż do monety wystąpienia miesiączki. 😊
 
reklama
E0C10621-E54C-40D4-A19D-6FB41B7BE868.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Do góry