reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Cześć! Odzywam się po krótkiej przerwie z updatem informacji.
Dzisiaj mieliśmy pierwszą wizytę w klinice leczenia niepłodności. Pani doktor zrobiła bardzo pozytywne wrażenie.
Partner zrobił dzisiaj z rana wyniki badań nasienia i wyszły tak:
badanie nasienia.jpg

Lekarka mówi, że wyniki ładne. Mi zleciła jeszcze kilka badań z krwi.
Zapisała Lamette do stymulacji owulacji, mamy się zobaczyć w 11-13 dc i zobaczymy jak będzie.
Plan jest taki, że będziemy robić stymulację przez około pół roku. Jeśli się nie uda to będziemy omawiać inne opcje. Ale póki co nie chcę o nich słyszeć. Jestem dobrej myśli.
 
reklama
Czesc dziewczyny,

z mila chęcią do was dołączę :)
oboje mamy po 28lat, starania zaczelismy w listopadzie 2020r. do tej pory ani razu nie udalo mi sie zajsc w ciaze, jestesmy po 3 nie udanych iui teraz w styczniu mielismy podchodzic do ostatnie iui (pierwsza iui w nowej klinice) niestety okazalo sie ze owulacjia byla wczesniej niz zwykle takze czekamy na luty, jezeli sie nie uda bedzie podchodzic do ifv, glowny problem jest morfologia nasienia glownie jest na poziomie 0% ostatnio udalo nam sie podskoczyc do 2%, jestesmy pod badaniu kariotypu i u meza jest jakis komentarz takze czekamy rowniez na wizyte u genetyka aby wyjasnic co to oznacza

Cześć, pamiętam cię z wątku o inseminacji. Trzymam kciuki za ciąg dalszy!
 
Czesc, dziewczyny pomozcie 🙏
dostalam od gina zalecenie do wykonania badan: tsh, fsh, lh, testosteron, prolaktyne i progesteron. Nie bylo mowy ze badania trzeba wykonac w odpowiednim dniu cyklu. Teraz zaczela czytac i czesc badan powinno wykonac sie 2-5d.c. jutro juz 7 dzien wiec chyba za pozno, czekac do kolejnego cyklu? Zrobic czesc badan w tym cyklu a czesc z poczatkiem nastepnego (chyba ze nie ma to sensu)?
 
Czesc, dziewczyny pomozcie 🙏
dostalam od gina zalecenie do wykonania badan: tsh, fsh, lh, testosteron, prolaktyne i progesteron. Nie bylo mowy ze badania trzeba wykonac w odpowiednim dniu cyklu. Teraz zaczela czytac i czesc badan powinno wykonac sie 2-5d.c. jutro juz 7 dzien wiec chyba za pozno, czekac do kolejnego cyklu? Zrobic czesc badan w tym cyklu a czesc z poczatkiem nastepnego (chyba ze nie ma to sensu)?
możesz zrobić część badań jeśli w tym cyklu planujesz wizytę u lekarza. Bo gdyby się okazało, że np tsh za wysokie albo progesteron po owu za niski to już zaczniesz działać. Szkoda marnować czasu 😏 powiedzenia!
 
Podziwiam was dziewczyny, że macie tyle sil, by walczyć o swojego wymarzonego maluszka. ❤️
Czy któraś z was prowadzi może obserwacje śluzu? Powiem szczerze, że do tej pory był to dla mnie główny wyznacznik. Ten cykl wygladal jednak zupełnie inaczej, podejrzewam, że w ogóle mogło nie być owulacji... Bolaly was kiedyś dość mocno jajniki? Przed samym okresem? Mnie dziś dość mocno boli lewy, mam tak (czasami, bo nie w każdym cyklu) od czasu torbielki... W 2019r. bylam juz nawet na oddziale do laparoskopii a tu sie okazało, ze franca pękła. 😀 Fakt faktem bol tego jajnika czasem sie zdarza... I to właśnie przed samym okresem...
 
reklama
Podziwiam was dziewczyny, że macie tyle sil, by walczyć o swojego wymarzonego maluszka. ❤️
Czy któraś z was prowadzi może obserwacje śluzu? Powiem szczerze, że do tej pory był to dla mnie główny wyznacznik. Ten cykl wygladal jednak zupełnie inaczej, podejrzewam, że w ogóle mogło nie być owulacji... Bolaly was kiedyś dość mocno jajniki? Przed samym okresem? Mnie dziś dość mocno boli lewy, mam tak (czasami, bo nie w każdym cyklu) od czasu torbielki... W 2019r. bylam juz nawet na oddziale do laparoskopii a tu sie okazało, ze franca pękła. 😀 Fakt faktem bol tego jajnika czasem sie zdarza... I to właśnie przed samym okresem...
ja śluz, szyjkę obserwuję od dwóch lat. Razem z testami owu, bólem jajników wszystko wiedziałam co jak kiedy. Ale po stymulacji tak mi się rozjechał cykl, że śluz swoje, szyjka swoje a owu swoje 😐 rzuciłam stymulację w cholerę, jestem po drugim cyklu i jeszcze się nie unormowało wszystko ale już jest dużo lepiej 😏
 
Do góry