reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Ja też wiem, że raczej się nie udało bo miałam beznadziejne testy więc nie wiem kiedy była owu ;) I czy w ogóle była. Teraz mam tylko jeden działający jajowód (i to też nie w pełni chyba) także szanse są mikroskopijne. Ale czekam cały czas i cały czas mam nadzieję, że może jednak się udało 😊😊😊 Za Ciebie też trzymam kciuki, może jednak!!
no i ja za Ciebie tez trzymam :)
 
Czesc dziewczyny,

z mila chęcią do was dołączę :)
oboje mamy po 28lat, starania zaczelismy w listopadzie 2020r. do tej pory ani razu nie udalo mi sie zajsc w ciaze, jestesmy po 3 nie udanych iui teraz w styczniu mielismy podchodzic do ostatnie iui (pierwsza iui w nowej klinice) niestety okazalo sie ze owulacjia byla wczesniej niz zwykle takze czekamy na luty, jezeli sie nie uda bedzie podchodzic do ifv, glowny problem jest morfologia nasienia glownie jest na poziomie 0% ostatnio udalo nam sie podskoczyc do 2%, jestesmy pod badaniu kariotypu i u meza jest jakis komentarz takze czekamy rowniez na wizyte u genetyka aby wyjasnic co to oznacza
 
Czesc dziewczyny,

z mila chęcią do was dołączę :)
oboje mamy po 28lat, starania zaczelismy w listopadzie 2020r. do tej pory ani razu nie udalo mi sie zajsc w ciaze, jestesmy po 3 nie udanych iui teraz w styczniu mielismy podchodzic do ostatnie iui (pierwsza iui w nowej klinice) niestety okazalo sie ze owulacjia byla wczesniej niz zwykle takze czekamy na luty, jezeli sie nie uda bedzie podchodzic do ifv, glowny problem jest morfologia nasienia glownie jest na poziomie 0% ostatnio udalo nam sie podskoczyc do 2%, jestesmy pod badaniu kariotypu i u meza jest jakis komentarz takze czekamy rowniez na wizyte u genetyka aby wyjasnic co to oznacza
Hej! Witaj wśród nas. Trzymamy kciuki za powodzenie lutowej inseminacji 🤞🤞🤞
 
Ja mam 31, mąż 34. Od grudnia 21 staramy się z lekarzem. Wcześniej kilka miesięcy by spontaniczny, regularny seks bez sprawdzania kiedy owu. Przez ten czas zero ciąży - nawet biochemu, nawet kilka dni spóźnionego okresu :( Lekarz w sierpniu tak nam powiedział po tym hsg ze jak do końca roku nie będzie ciąży to nas weźmie do szpitala i spróbujemy laparoskopowo (jeżeli dobrze zrozumiałam) poszukać zrostów po cc etc. Jego niepokoi to ze nawet na stymulowanych cyklach jest ich mało, i że prawdopodobnie są już gorszej jakości dlatego niewychodzili. 😟Nasienie wstawiałam kilka stron temu - aglutynacja i stopnia. Lekarz mówił ze oczywiście wyniki do powtórzenia ale ze jest dużo plemników wiec to nie jest przeszkoda u nas.

Umówiłam nas na jutro do kliniki leczenia niepłodności na pierwsza wizytę - udało się wyrwać jakoś termin cudem.

Co do tego ile daliśmy sobie czasu - nie wiem. Pewnie póki starczy pieniędzy to będę szukać, robić badania, robić monitoringi 3 razy w miesiącu, kłóć się ovitrelem i zamawiać po 20 testów na Allegro 🥲 dzięki Wam za wszystko, załamałam się po tej wizycie ale już trochę lepiej się czuje dzięki Wam ❤️❤️❤️
sytuacja podobna do mojej..też niedrożny jeden jajowód, tez po cc. Już zrezygnowałam z kliniki, ze stymulacji i liczę na naturalny cud 😁
 
Czesc dziewczyny,

z mila chęcią do was dołączę :)
oboje mamy po 28lat, starania zaczelismy w listopadzie 2020r. do tej pory ani razu nie udalo mi sie zajsc w ciaze, jestesmy po 3 nie udanych iui teraz w styczniu mielismy podchodzic do ostatnie iui (pierwsza iui w nowej klinice) niestety okazalo sie ze owulacjia byla wczesniej niz zwykle takze czekamy na luty, jezeli sie nie uda bedzie podchodzic do ifv, glowny problem jest morfologia nasienia glownie jest na poziomie 0% ostatnio udalo nam sie podskoczyc do 2%, jestesmy pod badaniu kariotypu i u meza jest jakis komentarz takze czekamy rowniez na wizyte u genetyka aby wyjasnic co to oznacza
witamy! 😏 Obyś nie zagościła tutaj na dłużej 😁
 
reklama
Do góry