reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Hey :)
A czy mi sie cos pomyliło czy ja nie widzialam pozytywu u Ciebie dzis rano?
Chyba ze cos mnie ominęło 😆
heja! Tak, w sobotę zrobiłam (bo chciałam dac se w szyje), i jeden był z blada kreska, drugi tego samego dnia wyszedł śnieżna biel vizira, w nd rano zrobiłam kolejny, który był biały wiec nie robię sobie większych nadziei 🤷‍♀️😞 jednak test dwa dni przed okresem i z porannego moczu to już chyba powinien coś pokazać, ten bladzioch który wyszedł to pewnie jakiś wadliwy test
 
reklama
Hej dziewczyny! Miłego dnia ☀️
Ja właśnie przyjechjałam do pracy z pobrania, zrobiłam te wszystkie hormony początkowocyklowe, dorzuciłam jeszcze 17-OH progesteron, ale zrezygnowałam z prolaktyny - okropnie źle spałam dziś w nocy i myślę, ze wynik mógłby nie być miarodajny. Dostałam też wynik cytologii i grupa 1 więc spoko.
Co u Was? Jak samopoczucie? Który dc, jak starania?
 
Będę podczytywać, na razie na etapie badań... Równo miesiąc temu miałam łyżeczkowanie, ciąża obumarła w 10tyg. To była już nasza 3 strata. Teraz chcemy się dobrze przygotować.

A może podpowiecie co jeszcze zrobić? Mam IMK, ANA, zespół antyfosfolipidowy, koagulant tocznia, witaminy (D,B12,kwas foliowy)homocysteina, cały panel tarczycowy. W grudniu mamy genetyka, więc pewnie dorobi nam kariotypy. Czy genetyk na NFZ może zlecić coś więcej niż kariotyp za free?
Może te mutacje związane z trombofilią i kiry? Nie wiem czy może, zgaduje ale to jest genetyka więc zapytać możesz
 
Hej dziewczyny! Miłego dnia ☀️
Ja właśnie przyjechjałam do pracy z pobrania, zrobiłam te wszystkie hormony początkowocyklowe, dorzuciłam jeszcze 17-OH progesteron, ale zrezygnowałam z prolaktyny - okropnie źle spałam dziś w nocy i myślę, ze wynik mógłby nie być miarodajny. Dostałam też wynik cytologii i grupa 1 więc spoko.
Co u Was? Jak samopoczucie? Który dc, jak starania?
Również życzę miłego dnia. Ja mam dziś mieć nockę a od 7 nie mogę spać. 😅
U mnie dziś 4dc, drugi dzień stymulacji gonadotropinami więc póki co się kłuje i czekam na efekty aby móc się zacząć starać.
 
Hej dziewczyny! Miłego dnia ☀️
Ja właśnie przyjechjałam do pracy z pobrania, zrobiłam te wszystkie hormony początkowocyklowe, dorzuciłam jeszcze 17-OH progesteron, ale zrezygnowałam z prolaktyny - okropnie źle spałam dziś w nocy i myślę, ze wynik mógłby nie być miarodajny. Dostałam też wynik cytologii i grupa 1 więc spoko.
Co u Was? Jak samopoczucie? Który dc, jak starania?
I to się nazywa udany początek tygodnia :-) Super wynik cytologii!
U mnie tona rzeczy dodatkowych w pracy w najbliższych tygodniach (to te wszystkie, z których teoretycznie jestem "zwolniona"...), w czwartek idę do lekarza i mam nadzieję dowiedzieć się, że po zabiegu wszystko OK, a przede wszystkim - poznać wynik analizy...
DC - absolutnie nieznany ;-)
Miłego wszystkim!
 
I to się nazywa udany początek tygodnia :-) Super wynik cytologii!
U mnie tona rzeczy dodatkowych w pracy w najbliższych tygodniach (to te wszystkie, z których teoretycznie jestem "zwolniona"...), w czwartek idę do lekarza i mam nadzieję dowiedzieć się, że po zabiegu wszystko OK, a przede wszystkim - poznać wynik analizy...
DC - absolutnie nieznany ;-)
Miłego wszystkim!
Trzymam kciuki, żeby wszystko po zabiegu było już lux 🥰
 
reklama
Hej dziewczyny! Miłego dnia ☀️
Ja właśnie przyjechjałam do pracy z pobrania, zrobiłam te wszystkie hormony początkowocyklowe, dorzuciłam jeszcze 17-OH progesteron, ale zrezygnowałam z prolaktyny - okropnie źle spałam dziś w nocy i myślę, ze wynik mógłby nie być miarodajny. Dostałam też wynik cytologii i grupa 1 więc spoko.
Co u Was? Jak samopoczucie? Który dc, jak starania?
Hej hej! My właśnie czekamy nieco postresowani na telefon z kliniki by omówić wstępnie nasze podejście do transferu. Cykam się co powiedzą 🥸..a najbardziej tego, czy uda nam się jeszcze w tym roku chociaż podejść. Moje wyniki wyszły totalnie w normie a jego wg nich OK. Czekam więc na więcej szczegółów….🫠
 
Do góry